Wózki do sprzątania – nowe standardy w zakresie efektywnego sprzątania

Wózki do sprzątania świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju biurach, a także innych budynkach, w tym służby zdrowia. Na szczególną uwagę zasługują wózki wielomodułowa, które można dowolnie formować, czyli zdejmować i dodawać elementy. I to bez użycia narzędzi, a za pomocą poręcznych wtyków.

Wózki do mycia podłogi

Wózek do sprzątania nadaje się do sprzątania oraz czyszczenia powierzchni gładkich. Nadają się zarówno do mniejszych jak i większych metraży. Większość modeli ma prasę do wyciskania mopa. Szczególnie przydatne są wyciskarki uniwersalne, które nadają się do różnych typów mopa o rozmaitej gramaturze, zatem: sznurowego, kieszeniowego czy zapinanego.

Wyposażenie uzupełnią wiadra – wyróżniamy wózki jedno- dwu- a nawet trzywiadrowe. Dzięki takiemu sprzętowi nie tylko zbierzemy śmieci, docierając do najtrudniej dostępnych miejsc, ale dodatkowo umyjemy posadzkę korzystając z wody oraz specjalnych płynów.  

Elementy, z których zostały wykonane wózki należą do najlepszych jakościowo, niektóre części zrobiono z trwałego antracytu. Natomiast liczne pojemniki i półki pozwolą zabrać dodatkowe akcesoria przydatne w pracy. Za sprawą wózków sprzątanie stanie się wydajniejsze.

Wózki do sprzątania w szpitalu

Oferujemy także wózki idealnie nadające się do czyszczenia powierzchni płaskich w szpitalach. W tym przypadku samo zbieranie śmieci oraz mycie podłóg nie wystarcza. Należy je dezynfekować używając odpowiednich środków czystości. Niezbędne tu są zestawy wiader do mopów jednego kontaktu.

Wózki sprzątające Vermop

W ofercie firmy Higma Service mamy produkty marek, które dostarczają wysokogatunkowe, profesjonalne i modułowe systemy do utrzymania czystości. Vermop jest jednym z czołowych producentów wózków do sprzątania oraz firmą, która ciągle wprowadza innowacyjne rozwiązania.

Jednym z nich jest hulajnoga wyposażona w mop – Speedrunner. Sprzęt jest przeznaczony do szybkiego mycia dużych powierzchni. Amortyzowany układ kierowniczy i skuteczny hamulec nożny powodują, że mycie na sucho hali targowej, sportowej, produkcyjnej czy szerokiego, dużego korytarza.

Zadbaj o czystość w firmie – dzięki wózkom do sprzątania

Wózek do sprzątania

Jesteś zainteresowany ofertą wózków do sprzątania?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]

Wózki serwisowe do sprzątania - zastosowanie

Mycie pomieszczeń sanitarnych to duże wyzwanie. Są to miejsca, które powinny być ciągle czyste i nie zniechęcać do korzystania. Kontakt z wieloma powierzchniami wymaga gruntownego i higienicznego sprzątania, a także użycia wielu środków, płynów, uzupełniać regularnie dozowniki. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się wózki do sprzątania, w które są zaprojektowanie tak, aby pomieścić wszystko co potrzebne podczas kompleksowego sprzątania