Rewolucja w dziedzinie sprzątania - Tork Vision Sprzątanie

Autor: Higma Service

Tork Vision Sprzątanie wprowadziło rewolucję w branży sprzątania. Nowe rozwiązanie firmy Essity stworzyło możliwość nowej organizacji pracy, jednocześnie podnosząc standardy czyszczenia. Jest to usługa wspierająca proces utrzymania czystości na obiekcie w oparciu o dane, które są przekazywane personelowi sprzątającemu w czasie rzeczywistym z czujników do aplikacji.

Jak działa aplikacja Tork Vision Sprzątanie?

Przede wszystkim oprogramowanie jest bardzo czytelne i łatwe w użyciu. Urządzenia posiadające moduł łączności umożliwiają zbieranie danych dotyczących poziomu wkładów w dozownikach oraz liczy gości. Informacje pozyskiwane w czasie rzeczywistym można łatwo wyświetlić na wszystkich urządzeniach mobilnych, jak laptop, tablet lub telefon komórkowy. Dzięki intuicyjnemu wykorzystaniu kolorów w celu przekazania informacji, system w dokładny sposób przekazuję informację na bieżąco, gdzie wymagane jest sprzątanie, a gdzie uzupełnianie wkładów. Czujniki mierzą liczbę użytkowników i poziom napełnienia dozowników.  Korzystając z tej usługi personel sprzątający szybko identyfikuje zapotrzebowanie, kontrolując obszary, które należy oczyścić i dozowniki, które należy napełnić. Użycie danych pozwala zrozumieć, kiedy i gdzie występują potrzeby, dlatego kadra zarządzająca jest w stanie monitorować pracę personelu sprzątającego.  Przede wszystkim ma możliwość podjęcia działań przed wystąpieniem skargi. Korzystanie z usługi Tork Vision Sprzątanie pozwala zaoszczędzić czas, a dodatkowo zoptymalizować wykorzystanie zasobów i zmienić sposób czyszczenia.

Nowy standard sprzątania

Ponieważ pandemia sprawiła, że nacisk na zapobieganie infekcjom i ograniczanie zakażeń związanych z opieką zdrowotną  jest jeszcze większy. W rezultacie wymaga to częstszego sprzątania od i tak już zapracowanych zespołów. Dlatego dzięki aplikacji personel sprzątający może sprawdzić, które miejsca są najbardziej użytkowane. Dzięki pozyskiwanym w czasie rzeczywistymi informacjom, oszczędzamy czas na zbędne obchody i kontrole dozowników. W tym czasie można poświęcić większą uwagę dbaniu o wysoką jakość świadczonych usług. Tork Vision Sprzątanie pozwala uzyskać wyższą jakość przy utrzymaniu niskich kosztów. Dodatkowo stosowanie tego systemu, zmniejsza ilość kontroli dozowników o 91%*. Jakość sprzątania, wydajność i zrównoważony rozwój to podstawowe i największe wyzwania dla zarządców obiektów w segmentach jak biura, służba zdrowia oraz branża przemysłowa.

Ze względu od potrzeb i wymagań, klienci mają do wyboru 3 oferty. Przede wszystkim, aby wybrać jak najlepiej oraz dopasować do specyfiki pracy zakładu. W rezultacie korzystanie z tej usługi umożliwia zwiększenie możliwości wykonania pracy oraz prowadzi do poprawy wyników a także zadowolenia personelu. Program gwarantuje wysoką jakość sprzątania. Najlepszy moment, aby wdrożyć rozwiązania cyfrowe, jest właśnie teraz.

Zobacz również

Jeśli jesteś zainteresowany oprogramowaniem Tork Vision Sprzątanie, zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta 801 315 198 lub skontaktuj się z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Porozmawiajmy o Twoich priorytetach w zakresie sprzątania!

 

* Na podstawie opinii klientów dotyczących kontroli dozowników w okresie 6 miesięcy przed i po wdrożeniu rozwiązania Tork Vision Sprzątanie (od czerwca do grudnia 2019 r.).
Zmierzono w 16 miejscach podłączonych do systemu Tork Vision przy założeniu, że każda kontrola dozownika trwa około 20 sekund.