Neutralne węglowo dozowniki Tork, czyli ekologiczna przyszłość w Twoich rękach

Autor: Higma Service

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz bardziej zwracamy uwagę na ochronę środowiska i zmniejszanie naszego wpływu na zmiany klimatu, innowacyjne rozwiązania zrównoważonego stają się kluczowe. Wśród tych rozwiązań znajdują się neutralne węglowo dozowniki Tork, które mają na celu ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko przy jednoczesnym zachowaniu higieny i jakości usług.

 

Maksimum higieny, minimum emisji dwutlenku węgla

Produkowane przy użyciu certyfikowanych odnawialnych źródeł energii elektrycznej a pozostała emisja dwutlenku węgla jest rekompensowana projektami klimatycznymi. Neutralne dozowniki Tork to nowoczesne urządzenia do higienicznego dozowania, które zostały zaprojektowane z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko. Od tego roku w ofercie Tork dostępnych jest 27 dozowników posiadających certyfikat neutralności węglowej. Tork zmniejszył i zrekompensował emisję dwutlenku węgla tych dozowników podczas całego cyklu życia produktu (z wyłączeniem wkładów) – od surowców po utylizację.

Zarządzanie higieną w zrównoważony sposób

Tork pomaga ograniczyć negatywny wpływ na ludzi i planetę. Rozpoczynając od certyfikowanych włókien poprzez opakowania z surowców odnawialnych. Skończywszy na kompresowaniu produktów, ograniczeniu zużycia i programach recyklingu, takich jak Tork PaperCircle.

Wsparcie Essity poprzez

  • Opakowania Tork sa w 90% wykonane z surowców odnawialnych, takich jak papier i tektura
  • Ergonomiczne opakowania Tork Easy Handling
  • Niektóre systemy dozowania Tork mogą ograniczyć zużycie nawet o 40%*
  • Ograniczenie emisji dwutlenku węgla poprzez podejście oparte na cyklu życia, od surowców po utylizację

Certyfikowane odnawialne źródła energii elektrycznej

W ramach planów zmniejszenia emisji dwutlenku węgla podczas całego cyklu życia, dokonano znaczącej redukcji na etapie produkcji wybranych dozowników Tork. Wszystkie neutralne węglowo dozowniki Tork zostały wyprodukowane przy użyciu certyfikowanych odnawialnych źródeł energii elektrycznej, m.in. biopaliw i energii wiatrowej.

 

 

Przeczytaj także:

Jeśli zainteresował Cię poruszany wyżej temat lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat środków czystości, zapraszamy do kontaktu. Możesz zadzwonić do naszego Działu Obsługi Klienta pod numer 801 315 198Czekają na Ciebie również nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży.