Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań do utrzymania czystości. Działamy od 1998 roku i obsługujemy rynek B2B w zakresie dostaw chemii profesjonalnej, systemów dozujących i higienicznych, środków do dezynfekcji i maszyn sprzątających.

Posiadamy w ofercie produkty, które zapewnią w Twojej firmie czystość i zagwarantują wysoki poziom higieny. Dzięki temu, że współpracujemy ze znanymi markami, takim jak: Tork, Diversey, Taski, Vermop, Vileda, DebStoko, GFL, nasi Klienci mogą dostosować swoje potrzeby pod kątem prowadzonej działalności.

Znamy się na tym co robimy. Opowiadasz nam o swoich potrzebach, my pokazujemy możliwości, razem wybieramy rozwiązanie, które jest dostosowane do branży, zadań i personelu. Dzięki wiedzy naszych pracowników możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Równocześnie wyróżnia nas elastyczność. To Klient i jego potrzeby są najważniejsze. Takie są nasze wartości.

Jak wygląda proces komunikacji?

Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem. Możesz to zrobić za pomocą mapy Regionalnych Kierowników Sprzedaży lub poprzez kontakt z Infolinią 801 315 198

  • Przekazujesz informację, co Cię interesuje, z czym masz problem, czego potrzebujesz.
  • Nasz pracownik bezpośrednio, telefonicznie lub mailowo przedstawia rozwiązanie i ofertę cenową.
  • Na tym etapie możemy zaproponować testy wybranych rozwiązań, których celem będzie określenie czy proponowane rozwiązanie jest dla Ciebie optymalne.
  • Po Twojej akceptacji przechodzimy do realizacji zadania lub zamówienia- zapewniamy wdrożenie pracowników Twojej firmy i wszystkich potrzebnych procedur związanych z wybranym rozwiązaniem.

Zapraszamy!