Ręczniki papierowe i mydło

Dostarczamy rozwiązania do sektora publicznego. W naszej ofercie posiadamy produkty, których używanie jest ekonomicznie, bezpieczne dla użytkowników oraz skuteczne. Szkoły i uczelnie, urzędy, jednostki administracji państwowej, sądy oraz organizacje pozarządowe to miejsca, gdzie możemy zaoferować wysoką jakość produktu w dobrej cenie. Rozwiązania i oferta Tork doskonale się sprawdzi tam, gdzie musimy połączyć jakość i cenę z ekonomicznością.

Podajniki Tork są wykonane z tworzywa ABS, odpornego na uszkodzenia i podpalenia. Każdy dozownik jest zamykany na zamek otwierany metalowym kluczykiem, co ogranicza kradzieże mydła, papieru toaletowego lub ręczników papierowych.

Profesjonalna chemia i maszyny do sprzątania

Podobnie jest z naszą ofertą produktów firmy Diverseychemii do sprzątania oraz maszynami marki Taski. Systemy dozujące są zamykane. Możemy ograniczyć liczbę używanych środków chemicznych do niezbędnych, dodatkowo ściśle dozowanych.

W sprzedaży posiadamy również chemię ekologiczną firmy Werner&Mertz.

Posiadamy w ofercie produkty uniwersalne, które spełniają się wszędzie tam, gdzie należy posprzątać. Mamy także specjalistyczne produkty do doczyszczania podłóg, zabezpieczania ich powłokami oraz pielęgnacji tak, żeby efekt czystości był długo widoczny. Szczególnie dotyczy to ciągów komunikacyjnych, korytarzy, sal wykładowych, sal gimnastycznych. Tworzymy ofertę na podstawie zapotrzebowania.

chemia dla przemysłuUrządzenia do sprzątania

Tam gdzie możemy stawiamy na sprawdzone i proste rozwiązania. Wózki Aqua czy Twixter, marki Vermop, są podstawowymi urządzeniami do utrzymania czystości w obiektach typu urząd lub szkoła. Systemy mopów Vermop  lub Vileda zapewniają sprawne i szybkie usuwanie brudu. Urządzenia są proste i sprawdzone w obsłudze.

Dezynfekcja

Posiadamy także sprawdzone preparaty dezynfekcyjne, które sprawdzą się w miejscach takich jak żłobki, przedszkola, kluby dziecięce, jednostki policji, noclegownie. Zarówno do dezynfekcji pomieszczeń, urządzeń jak i rąk i dłoni.

SDR stacje do dezynfekcji rąk premium

 

Kontakt

To tylko wybrane przykłady. Zapraszamy do kontaktu z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, które przedstawi rozwiązania dostosowane do specyfiki miejsca.