Pacjent, lekarz czy pracownik służby zdrowia dobrze wie, jak ważna jest higiena w takich miejscach jak przychodnia, szpital, gabinet lekarski, dom opieki lub sanatorium. Czystość i odpowiednie warunki sanitarne powinny być na pierwszym miejscu!

Mydło, ręcznik, dezynfekcja

Wyobraź sobie gabinet lekarski, w którym brakuje mydła i ręcznika. Wyobraź sobie, że lekarz, który Cię bada, nie użył płynu do dezynfekcji rąk po poprzednim pacjencie. Aby takich sytuacji nie było w zakresie dezynfekcji rąk oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Nasze produkty spełniają wysokie standardy higieniczne i dezynfekcyjne. Systemy bezdotykowego dozowania ręcznika i mydła Tork sprawdzą się wszędzie tam, gdzie higiena jest krytycznie ważna. W ofercie posiadamy cała gamę produktów higienicznych Tork: papierowe prześcieradła w roli, ręczniki papierowe, mydło w płynie i dozowniki do mydła, preparaty dezynfekcyjne w żelu i w piance.

Wysokie standardy higieny

Do laboratoriów, stacji dializ i stacji krwiodawstwa polecamy także czyściwo celulozowe o obniżonej pylności.

Delikatne, jednorazowe ściereczki celulozowe doskonale sprawdzą się w przypadku pielęgnacji osób leżących. Łatwo chłoną środki kosmetyczne i łatwo się wypłukują, są alternatywą ściereczek gąbkowych.

Każdy obiekt służby zdrowia powinien zachować wysokie standardy czystości, ponieważ pomieszczenia szpitalne, sale chorych to miejsca gdzie znajdują się potencjalne źródła zakażeń.

Produkty Tork przemysł

Ręczne urządzenia do sprzątania

Nowoczesne systemy do sprzątania firmy Vermop i Vileda, mopy jednego kontaktu, system preparowania mopów i wózek do sprzątania, dobrany do sprzątanej powierzchni, zapewni wysoki poziom i standard czystości. Systemy ściereczek z mikrofazy, w odpowiednich kolorach definiują miejsca stosowania, np. czerwona stosowana w toaletach, niebieska do powierzchni ponadpodłogowych, żółta do dezynfekcji. Vermop to systemy oparte na ergonomii użytkowania i efektywności pracy – sprzątanie ma być sprawne i przynieść wysokie efekty.

 

Maszyny czyszczące

Maszyny czyszczące do mycia podłóg Taski: szorowarki i maszyny szorująco – zbierające sprawdzą się przy sprzątaniu ciągów komunikacyjnych oraz sal. Chemia profesjonalna Diversey może być wykorzystana do bieżącego sprzątania, jak również do sprzątania gruntownego – usuwania ciężkich zabrudzeń i zabezpieczania podłóg powłokami. Dodatkowo produkty Diversey mogą być używane w miejscach przygotowania żywności, w kantynach, w stołówkach znajdujących się w szpitalach oraz domach opieki.

Do tych prac będą przydatne pady 3M – w zależności od potrzeb mogą być stosowane do polerowania, bieżącego sprzątania jak również do doczyszczania podłóg.

Oczyszczacze powietrza

W poczekalniach, w gabinetach stomatologicznych, w gabinetach zabiegowych można dodatkowo zmniejszyć ilość zanieczyszczeń występujących w powietrzu jak również zlikwidować specyficzne zapachy poprzez zastosowanie oczyszczaczy powietrza Aeramax.

oczyszczacz powietrza w gabinecie dentystycznym

Zapraszamy do kontaktu z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który zaproponuje Państwu najlepiej dostosowane rozwiązania.