Jeżeli jesteś właścicielem lub menedżerem baru, restauracji, hotelu lub prowadzisz działalność związaną z szeroko pojętą gastronomią i zakwaterowaniem to jesteś w dobrym miejscu.

W zależności od wielkości obiektu, od rodzaju prowadzonego biznesu, dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb oraz oczekiwań Twoich klientów. Chemia profesjonalna Diversey przeznaczona do segmentu HoReCa to między innymi linia do kuchni – Suma, lina do sprzątania pokoi hotelowych- Room Care. Uzupełniamy to kosmetykami marek, które znają Twoi Goście – Dove i Lux.

Środki dezynfekcyjne marki Tork, w pianie i żelu, preparaty do dezynfekcji powierzchni Diversey zapewnia wysoki poziom higieny, spokój i bezpieczeństwo, wynikające także z przepisów sanitarnych.
Hotel wyposażymy w wózki marki Vermop. To marka dedykowana do miejsc, gdzie pojawiają się wyzwania w utrzymaniu czystości. Duże wózki hotelowe Equpie, serwisowy wózek do sprzątania Shopster, profesjonalne mopy, ściereczki oraz ręczny sprzęt do sprzątania, nawet bardzo nietypowych miejsc, pozwalają efektywnie i ekonomicznie posprzątać każde miejsce i zakamarek.

Nasza oferta to także maszyny do sprzątania i maszyny do mycia podłóg – od małych odkurzaczy hotelowych Taski, poprzez maszyny czyszczące do szorowania podłóg, kończąc na dużych maszynach piorących.

Do baru, kawiarni i restauracji możemy zaproponować serwetki Tork – zaczynając od prostych gastronomicznych, poprzez serwetki dyspeserowe, kończąc na eleganckich serwetkach do nakrywania stołu. Dodatkowo, jeżeli chcesz się wyróżnić, proponujemy serwetki z nadrukiem logo Twojej firmy – niepowtarzalne, tylko Twoje, mogące być niekonwencjonalnym nośnikiem dodatkowej informacji o twoich usługach (promocje, menu, ciekawe informacje).

Kolejnym miejscem, które potrafimy wyposażyć jest łazienka. Oferowane systemy higieniczne marki Tork, podajniki do ręczników papierowych, dozowniki do mydła, dozowniki do papieru toaletowego, zaspokoją wymagania każdego użytkownika. Tutaj także możemy zaproponować standard dostosowany do oczekiwań, do ilości użytkowników, dostosowany pod kątem wyglądu toalety.
Do ochrony podłóg w obiektach proponujemy systemy mat wejściowych Nomad, firmy 3M. W zależności od rodzaju obiektu, ilości gości stosując odpowiedni system mat wejściowych ograniczyć o ponad 90% ilość piasku i innych zabrudzeń, wnoszonych na obuwiu.

Jeżeli chciałbyś podwyższyć standard poprzez oferowanie nietypowych rozwiązań to w naszej ofercie znajdują się także oczyszczacze powietrza AeraMax. Oczyszczają powietrze z drobnych pyłów, alergenów, usuwają unoszące się bakterie, grzyby i nieprzyjemne zapachy. Są idealne do hotelowych siłowni, sal zabaw dla dzieci a także do pokoi hotelowych – osoby chore na alergie będą mogły spokojnie spędzić czas. To tylko wybrane przykłady. Zapraszamy do kontaktu z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który opowie więcej o najlepszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl
 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl