Jeżeli jesteś właścicielem lub menedżerem baru, restauracji, hotelu lub prowadzisz działalność związaną z szeroko pojętą gastronomią i zakwaterowaniem to dobrze trafiłeś. Jesteśmy dystrybutorem produktów Horeca w zakresie higieny i dezynfekcji i oferujemy najlepsze rozwiązania.

Czym jest Horeca?

Wyjaśnijmy najpierw krótko, co się kryje pod tym obco brzmiącym zwrotem. Otóż HoReCa to ponadnarodowy akronim, skrótowiec od trzech powiązanych słów, czyli H(otel), Re(staurant) i Ca(fé). Obejmuje on sektor hotelarsko-gastronomiczny, czyli produkty i usługi świadczone w hotelach oraz innych miejscach zakwaterowania, a także wszelkich punktów produkcji oraz obrotu żywnością. Co ciekawe,  przyjmuje się, że skrótu zaczęto szerzej używać, od 1949 roku, w którym to spotkał się Międzynarodowy Związek Krajowych Organizacji Hotelarskich, Restauracyjnych, Kawiarnianych. Z czasem dołączono do niego także serwis cateringowy.

W Polsce używa się także spolszczonej formy – czyli “Horeka”. Zgodnie z opiniami znawców językowych, obydwie formy są poprawne i można je stosować zamiennie, według indywidualnych upodobań. Przy czym przez użytkowników sieci preferowana jest pierwsza z nich, na co wskazują liczby wyszukiwań.

Wymagający rynek Horeca

Zwykle z rynkiem Horeca wiąże się małe i średnie przedsiębiorstwa. Niemniej, wielkość nie ma znaczenia, gdy chodzi o utrzymanie jakości w dziedzinie czystości i higieny. Hotele oraz restauracje, kawiarnie czy bary odwiedza wiele ludzi, zwłaszcza sezonowo. Poza tym zarówno klienci jak i pracownicy mają styczność z pokarmem i napojami. W takich przypadkach nietrudno o zabrudzenia. Aby ograniczyć przenoszenie patogennych organizmów, należy zadbać o porządek.

Jakie serwetki wybrać do różnych lokaliSektor Horeca

Oferujemy szeroki asortyment produktów, które są niezbędne dla firm działających w branży hotelarsko-gastronomicznej. Rozpina się od ręczników papierowych i serwetek, przez środki czyszczące, a na specjalistycznych maszynach sprzątających kończąc.

W zależności od wielkości obiektu, od rodzaju prowadzonego biznesu, dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb oraz oczekiwań Twoich klientów.

 

Chemia hotelowa

Chemia profesjonalna Diversey przeznaczona do segmentu HoReCa to między innymi linia do kuchni – Suma, lina do sprzątania pokoi hotelowych- Room Care. Uzupełniamy to kosmetykami marek, które znają Twoi Goście – Dove i Lux.

Środki dezynfekcyjne marki Tork, w pianie i żelu, preparaty do dezynfekcji powierzchni Diversey zapewnia wysoki poziom higieny, spokój i bezpieczeństwo, wynikające także z przepisów sanitarnych.

Wózki hotelowe

Hotel wyposażymy również ww wózki marki Vermop. To marka dedykowana do miejsc, gdzie pojawiają się wyzwania w utrzymaniu czystości. Duże wózki hotelowe Equpie, serwisowy wózek do sprzątania Shopster, profesjonalne mopy, ściereczki oraz ręczny sprzęt do sprzątania, nawet bardzo nietypowych miejsc, pozwalają efektywnie i ekonomicznie posprzątać każde miejsce i zakamarek.

 

Nasza oferta to także maszyny do sprzątania i maszyny do mycia podłóg – od małych odkurzaczy hotelowych Taski, poprzez maszyny czyszczące do szorowania podłóg, kończąc na dużych maszynach piorących.

Oczyszczacze powietrza

Jeżeli chciałbyś podwyższyć standard poprzez oferowanie nietypowych rozwiązań to w naszej ofercie znajdują się także oczyszczacze powietrza AeraMax. Oczyszczają powietrze z drobnych pyłów, alergenów, usuwają unoszące się bakterie, grzyby i nieprzyjemne zapachy. Są idealne do hotelowych siłowni, sal zabaw dla dzieci a także do pokoi hotelowych – osoby chore na alergie będą mogły spokojnie spędzić czas.

 

Zaopatrzenie gastronomii

Do baru, kawiarni i restauracji możemy zaproponować serwetki Tork – zaczynając od prostych gastronomicznych, poprzez serwetki dyspenserowe, kończąc na eleganckich serwetkach do nakrywania stołu. Dodatkowo, jeżeli chcesz się wyróżnić, proponujemy serwetki z nadrukiem logo Twojej firmy – niepowtarzalne, tylko Twoje, mogące być niekonwencjonalnym nośnikiem dodatkowej informacji o twoich usługach (promocje, menu, ciekawe informacje).

Kolejnym miejscem, które potrafimy wyposażyć jest łazienka. Oferowane systemy higieniczne marki Tork, podajniki do ręczników papierowych, dozowniki do mydła, dozowniki do papieru toaletowego, zaspokoją wymagania każdego użytkownika. Tutaj także możemy zaproponować standard dostosowany do oczekiwań, do ilości użytkowników, dostosowany pod kątem wyglądu toalety.

Ochrona i higiena podłóg

Do ochrony podłóg w obiektach proponujemy systemy mat wejściowych Nomad, firmy 3M. W zależności od rodzaju obiektu, ilości gości stosując odpowiedni system mat wejściowych ograniczyć o ponad 90% ilość piasku i innych zabrudzeń, wnoszonych na obuwiu.

Wiele innych propozycji

Wymieniliśmy tylko wybrane przykłady. Zapraszamy do kontaktu z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który opowie więcej o najlepszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.