Środki czystości dla firmy - polecane produkty

Budżety przeznaczone na profesjonalne środki czystości często nie są duże i nie pozwalają na eksperymentowanie. Środki czystości powinny być przede wszystkim skuteczne, choć w dużej części przedsiębiorstw patrzy się przede wszystkim na cenę. Firmy świadome analizują wydatki i decydują się za zakup bardziej wydajnych preparatów, które prócz zwiększonej efektywności, gwarantują również optymalizację kosztów z utrzymaniem wydajności i efektywności. W Higma Service oferujemy profesjonalne środki czystości do firm z różnymi potrzebami i oczekiwaniami. Dysponujemy produktami wielu producentów, oferujemy różnorodne rozwiązania, patrząc przede wszystkim na potrzeby klienta. Jest to wyznacznik naszych działań i motywacja do poszerzania oferty.

Profesjonalne środki czystości dla hoteli

Firmy oraz przedsiębiorstwa użyteczności publicznej wymagają stosowania profesjonalnych środków czystości. Produkty te nieodzowne są zwłaszcza w branży hotelarskiej oraz przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją, przetwórstwem i serwowaniem żywności. Ważne jest oczywiście, żeby spełnić wymogi BHP. Niemniej równie ważne jest, by zagwarantować komfort i bezpieczeństwo personelu oraz klientów. Dlatego oferujemy produkty, które są nieszkodliwe dla otoczenia. Poza tym nie tylko czyszczą i dezynfekują powierzchnie, ale często niwelują przykre zapachy, w zamian pozostawiając po sobie neutralną bądź przyjemną woń. Co istotne, obiekt zdobywa opinię i wizerunek czystego, przyjaznego miejsca, w którym przyjemnie się przebywa.

Profesjonalne środki czystości dla gastronomii

Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych środków czystości. Dobierzesz zestawy według potrzeb konkretnego miejsca. Mamy żele do dezynfekcji rąk oraz papierowe ręczniki do osuszania, nadające się świetnie do toalet. A także liczne typy preparatów, przy pomocy których wyczyści się rozmaite nawierzchnie. Niektóre idealnie usuwają zabrudzenia tłuszczowe, z którymi ma się często do czynienia w gastronomii. Inne płyny charakteryzuje dobra zwilżalność czy właściwości emulgujące. I nadają się do czyszczenia powierzchni wodoodpornych, jak choćby płytki ceramiczne, marmur, szkło. Proponujemy również środki pozwalające utrzymać czystość podłóg odpornych na alkalia (PVC, kamień, winyl).

Produkty z naszego asortymentu poza działaniem czyszczącym i dezynfekującym wyróżniają też właściwości konserwujące. Poprzez regularne sprzątanie tymi produktami czyszczone obiekty na dłużej zachowują swoje parametry.

Profesjonalne środki czystości – producenci

Środki czystości powinny być przede wszystkim skuteczne, choć w dużej części przedsiębiorstw patrzy się przede wszystkim na cenę. Firmy świadome analizują wydatki i decydują się za zakup bardziej wydajnych preparatów, które oprócz zwiększonej efektywności, gwarantują również optymalizację kosztów z utrzymaniem wydajności i efektywności. W Higma Service oferujemy profesjonalne środki czystości do firm z różnymi potrzebami i oczekiwaniami. Dysponujemy produktami wielu producentów, oferujemy różnorodne rozwiązania, patrząc przede wszystkim na potrzeby klienta.

Postaw na profesjonalne środki czystości w Twojej firmie!

profesjonalny środek czystości do firm

Jesteś zainteresowany ofertą profesjonalnych środków czystości do firm?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]