Obszarem, w którym nasza oferta ma szerokie zastosowanie są zakłady produkcji spożywczej i przemysłowej, drukarnie, wytwórnie i przetwórnie, budownictwo, projektowanie, architektura. Nasze rozwiązania możemy zastosować w każdym z wymienionych obszarów: od piekarni, poprzez zakłady przemysłu ciężkiego, na stoczniach kończąc. Inaczej mówiąc mamy w ofercie środki czystości dla firm.

Czyściwo dla przemysłu

Czyściwa papierowe i czyściwa celulozowe Tork są dedykowane do wszystkich miejsc, gdzie występują zabrudzenia olejowe, smary, opiłki są oferowane w wielu rodzajach: do wycierania, do czyszczenia i do polerowania. Ich zaletą, w zależności od rodzaju, jest niskopylność oraz odporność na wysoką temperaturę. Mogą być używane z rozpuszczalnikami, do czyszczenia powierzchni, mogą być używane na sucho do zbierania większych zabrudzeń z powierzchni, są polecane do polerowania powierzchni przed i po malowaniu. Czyściwa występują w różnych formach: rolki małe i duże, w odcinkach – dzięki temu można je dostosować do specyfiki danego miejsca i potrzeb użytkowników.

Czyściwa Tork

Chemia profesjonalna

Nasza oferta to także specjalistyczna chemia profesjonalna, do przemysłu spożywczego, do przetwórni, browarnictwa, zakładów produkcji samochodowej, produkcji hydrauliki itp. Produkty firmy Diversey usuwają zabrudzenia z powierzchni, mają działanie odtłuszczające, mogą być wykorzystane do zabezpieczania posadzek powłokami lub do impregnacji podłóg. W połączeniu z maszynami do mycia podłóg Taski, które mogą być wykorzystywane do utrzymania czystości na halach produkcyjnych lub magazynowych, możemy szybko uzyskać efekt czystej i lśniącej powierzchni.

 

chemia dla przemysłu

Ochrona rąk

Marka DebStoko zapewni komfort Twoim pracownikom. Linia produktów do zabezpieczania dłoni przed negatywnymi sutkami pracy, past do usuwania silnych zabrudzeń z powierzchni dłoni, kremów po pracy podnosi poziom BHP oraz ogranicza ryzyko wystąpienia chorób skóry – wpływa to bezpośrednio na niską absencję pracowników, zmniejsza koszty zakładu. Specjalnymi produktami są kremy zabezpieczające przed promieniowaniem UVA i UVB dla spawaczy oraz krem zabezpieczający przed niskimi temperaturami.

ochrona rąk w przemyśle - produkty debStokoRęczne urządzenia do sprzątania

Produkty Vermop i Vileda ułatwią utrzymanie czystości zarówno na produkcji, jak i w częściach biurowych. Specjalistyczne końcówki, nakładki i kije o długości do 9 metrów umożliwiają dotarcie do wielu miejsc wymagających czyszczenia.

Ciekawym rozwiązaniem są maty przeciwzmęczeniowe firmy 3M. Stosowanie mat w miejscach, gdzie praca jest wykonywana głównie na stojąco czyli ciągach technologicznych, obrabiarkach, prasach, zmniejsza obciążenia kręgosłupa, pozwala podnieść komfort pracy i zredukować objawy zmęczenia pracownika.

Higiena i komfort pracowników

Łazienki dla pracowników, szatnie, natryski to miejsca gdzie polecamy dozowniki marki Tork. Sprawdzone i trwałe rozwiązania,  z możliwością kontroli zużycia zapewnią ekonomikę podczas użytkowania. W zależności od wielkości pomieszczenia, od ilości pracowników możemy zaproponować optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

W biurach o komfort przebywania w czystym powietrzu dbają urządzenia AeraMax. Oczyszczacze powietrza ograniczają liczbę patogenów w powietrzu, zmniejszają liczbę alergenów, poprawiają środowisko pracy i zmniejszają zachorowania pracowników. Wpływa to na funkcjonowanie całej firmy, zmniejszenie ilości dni chorobowych wśród pracowników oraz zwiększenie efektywności pracy.

 

Produkty Tork przemysłKontakt z Higma Service

To tylko wybrane przykłady. Zapraszamy do kontaktu z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który zaproponuje Państwu najlepiej dostosowane rozwiązania.