25 lat Higma Service

Autor: Higma Service

Dzień 20 stycznia 1998 roku był początkiem Higma Service.

Tego dnia rozpoczęła się historia naszej firmy, która na przestrzeni 25 lat zmieniała się i funkcjonuje w obecnym kształcie

Jubileusz świętowaliśmy w piątek, 20 stycznia, najpierw oficjalnie, spotykając się wspólnie, podsumowano miniony 2022 rok, zostały przedstawione plany i działania, które będziemy realizować w 2023 roku.

Przy okazji jubileuszu zostały wręczone pamiątkowe książki i pióra z okazji zaległych jubileuszy- przez ostatnie 2 lata nasze coroczne spotkania firmowe odbywały się online. Następnie przedstawiciele poszczególnych zespołów, przedstawiali propozycje projektów, które nasz zespół chce realizować w ramach jubileuszowego konkursu dla pracowników firmy.

Po części oficjalnej spotkaliśmy się mniej formalnie, dalej świętując nasz jubileusz. Podczas wieczoru mieliśmy okazję przenieść się w krainę oliw- dla chętnych odbyła się prelekcja o pochodzeniu oliwy, procesie jej produkcji i przetwarzania a następnie degustacja. W trakcie spotkania mieliśmy okazję porozmawiać nie tylko o pracy. Były wspomnienia i żarty. Był także urodzinowy tort.

W ciągu ponad 25 lat działalności klienci nie raz obdarzali nas swoim zaufaniem i pomagali nam się rozwijać. Uczyliśmy się i wciąż uczymy się, jak być coraz lepszymi, a przychylność, którą jesteśmy obdarzani, pragniemy zwracać w naszych codziennych działaniach. Właśnie dlatego priorytetem naszej firmy nie jest wyłącznie uzyskiwanie zysków finansowych, lecz także angażowanie się w działania prospołeczne i proekologiczne. Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną i prowadzimy wiele działań, przez które chcemy oddziaływać na nasze otoczenie. W 2016 roku wdrożyliśmy strategię CSR. Dotyczy ona głównie 4 obszarów: praktyk w miejscu pracy, środowiska naturalnego, uczciwych praktyk operacyjnych oraz zagadnień konsumenckich. Jesteśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności. Stworzyliśmy program EKOlogiczni w biznesie, w ramach którego uczymy, jak zarządzać firmą w zrównoważony sposób i jak rozwijać świadomość ekologiczną wśród pracowników. Wykształciliśmy ponad pół tysiąca Mistrzów Świata w myciu rąk, dzięki kampanii społecznej promującej higienę dłoni wśród przedszkolaków. Wspieramy najbardziej potrzebujących poprzez udział w takich wydarzeniach jak Szlachetna Paczka, pomagamy fundacjom i organizacjom społecznym m.in przekazując produkty dla narodu ukraińskiego. Wierzymy, że te działania wywierają realny wpływ na społeczeństwo, przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i mogą zdziałać wiele dobrego dla świata. Mamy nadzieję, że przez kolejne 25 lat będziemy mogli działać, rozwijać się i dbać o potrzeby naszych Klientów