Higiena i czystość w dużej firmie - Dobry Skład

Autor: Higma Service

Co łączy wszystkie firmy na świecie? Jest kilka takich punktów styku, a jeden z nich to czystość i higiena. Każdy biznes musi zapewnić pracownikom odpowiednie warunki higieniczne, a także dbać o czystość.

Higiena i czystość w dużej firmie

Nie będzie nadużyciem parafraza znanego powiedzenia, że mała firma – mały kłopot, duża firma – duży kłopot. Dotyczy ono większości obszarów działania, również utrzymania czystości. Duże firmy nie mogą sobie pozwolić na brak środków czyszczących czy konkretnych wkładów do dozowników. Mała firma może sobie poradzić chociażby kupując w pobliskim sklepie brakujące produkty. Dlatego dziś parę słów do tych „większych”, którzy zmagają się często z różnymi problemami dotyczącymi zaopatrzenia.

Jeżeli prowadzisz hotel, park rozrywki lub zakład produkcyjny, wiesz, że nie możesz pozwolić sobie na przestoje związane np. z brakiem czyściwa lub mydła. A takie sytuacje niestety się zdarzają. Ma na to wpływ np. opóźnienie dostawy lub niespodziewane zwiększenie obłożenia pokoi hotelowych. Najlepiej byłoby mieć swój własny magazyn pod ręką i uzupełniać zapasy raz w miesiącu. Takie rozwiązanie to zabezpieczenie i gwarancja jakości, jaką prezentuje firma. Jeśli masz podobne odczucia, zapraszamy na stronę Dobrego Składu.

higiena i czystość w dużej firmie

 

Abyśmy mogli być w stałym kontakcie, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na LinkedIn!