Higiena z Tork Matic® System

Autor: Higma Service

W wielu toaletach użytku publicznego o dużym natężeniu ruchu można spotkać się z problemami podobnej natury. Bezsprzecznie należą do nich: brak kontroli zużycia i wątpliwa jakość środków higienicznych, wypadanie czy zrywanie się ręczników, a co za tym idzie – niski standard higieny lub duże zaangażowanie pracowników w jej utrzymanie. Jak poradzić sobie z tymi problemami? Jak ograniczyć zużycie ręczników papierowych i zoptymalizować pracę personelu?

 

Kontrolowane dozowanie

O systemach dozowania ręczników papierowych pisaliśmy już w tym artykule. Tym razem skupimy się na jednym systemie, który spełnia potrzeby łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, a mowa o Tork Matic® System. Niewątpliwie to rozwiązanie wpłynie pozytywnie na poziom higieny, a także poprawi komfort użytkowników. Podczas gdy w wielu miejscach widać, że wybór ręcznika i systemu dozującego podyktowany był niską ceną, liczby pokazują, że to tylko pozorna oszczędność. Poniżej przedstawiamy grafikę, w której porównano zużycie ekonomicznego ręcznika ZZ z ręcznikiem Matic®.

Matic

System Matic® zapewnia:

  • kontrolowane dozowanie,
  • dozowanie zawsze po jednym listku,
  • stałą, wysoką jakość produktu,
  • wysoki poziom higieny, gdyż dotykasz tylko ręcznika, którego używasz,
  • ograniczenie zużycia wkładów i odpadów (również worków na śmieci),
  • łatwą i sprawną wymianę wkładów.

 

 

System Matic® i służba zdrowia

Poniżej zamieszczamy fragmenty wywiadu z Mariuszem Pietrusą, naszym Specjalistą ds. Zamówień Publicznych, który opowiada dlaczego System Matic® jest jednym z najlepszych rozwiązań dla służby zdrowia.


Mariusz, czy możesz powiedzieć jaką renomę mają ręczniki Tork w systemie Matic
® w obszarze zamówień publicznych?

Oczywiście, system Tork Matic® jest postrzegany bardzo dobrze, a samo rozwiązanie jest dobrze odbierane przez Klientów. Głównym odbiorcą jest służba zdrowia, ze względu na właściwości i wysoką jakość ręczników Matic®. Do odbiorców należą również szpitale prywatne, kliniki urody, stacje dializ czy gabinety chirurgiczne, które można obsługiwać z pominięciem zamówień publicznych. Tam również system sprawdza się bez zarzutu.

Gdzie najlepiej pasuje rozwiązanie w postaci ręcznika Tork Matic®?

Wszędzie tam, gdzie są wymagane wysokie standardy higieny. Są to bloki operacyjne, oddziały intensywnej terapii, oddziały noworodków, punkty medyczne (gabinety zabiegowe), stacje pogotowia ratunkowego. Bez wątpienia są to miejsca, gdzie higiena jest krytycznie ważna.

Czy możesz określić, z jakimi problemami w zakresie systemów dozowania w tego rodzaju miejscach zmaga się personel?

Przeważnie pojawia się kłopot z wypadającymi z dozowników ręcznikami ZZ. Ponadto problemem jest niska jakość, która powoduje, że ręczniki się rwą. Takie ręczniki często mają także brzydki zapach, który przenosi się na dłonie. Można tu wymienić także ilość wytwarzanych odpadów, których utylizacja niestety jest kosztowna. Bez wątpienia System Matic® stanowi rozwiązanie tych problemów.

 

Skontaktuj się z nami!

Zainteresował Cię System Matic® marki Tork? Chętnie opowiemy Ci o nim więcej. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 801 315 198. Czekają na Ciebie również nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży – kontakt znajdziesz tutaj. Aby być na bieżąco z wartościowymi treściami i najlepszymi promocjami, polub nas także na Facebooku!