Mycie okien. Jakie produkty wybrać?

Autor: Higma Service

Restauracje, centra handlowe, szkoły, banki… Czy wiesz, że wszystkie te miejsca mają taką samą wizytówkę? Są nią czyste i zadbane powierzchnie. Do tych należą m.in. okna, które przyciągają uwagę i wpływają na pozytywne pierwsze wrażenie. Z poniższego artykułu dowiesz się, jakie środki najlepiej wybrać do mycia okien.

 

Mycie okien to czynność ważna nie tylko ze względów estetycznych, dlatego odpowiednia częstotliwość i sposób pielęgnacji, czy też dobór środków czyszczących, to czynniki decydujące o tym, jak długo okna pozostaną w dobrej kondycji. Przyjrzyjmy się zatem propozycjom produktów do mycia szklanych powierzchni, spełniających różne potrzeby i wymagania użytkownika.

 

Zestaw Starter TopLock firmy Vermop

Zestaw Starter TopLock pozwala zadbać o najwyższy standard czystości szyb! To produkt uniwersalny, tak więc nadaje się do zastosowania w różnego rodzaju przestrzeniach. Starter TopLock wykonano w bardzo precyzyjny sposób i z niezwykle trwałych materiałów. Producenci postawili na wygodę użytkowania i ergonomię, które zdecydowanie przyspieszają cały proces mycia okien. A co ze smugami? TopLock zaprojektowano tak, aby docierać nawet do trudno dostępnych miejsc i pozostawiać szklane powierzchnie czyste oraz lśniące. W skład zestawu wchodzą myjka LockStrip, ściągaczka LockHead, skrobak Glassman i trzyczęściowy kij teleskopowy.

 

 

Powlekane ścierki z mikrowłókien PVAmicro firmy Vileda Professional

Ścierki PVAmicro to rozwiązanie dla tych, którzy preferują bardziej tradycyjną formę pielęgnacji okien niż zestaw akcesoriów. Produkt Viledy wykonano z impregnowanych tworzywem sztucznym mikrowłókien (PVA), dlatego jest on uniwersalny, a zarazem innowacyjny. Materiał i technologia, w jakiej wykonano ścierki PVAmicro, wpływają na wysoką jakość czyszczenia. Mikrowłókna zapewniają doskonałą chłonność wody, co umożliwia pielęgnację powierzchni szklanych bez smug i innych pozostałości. Ponadto dzięki ścierce Viledy możesz zapomnieć o wycieraniu okien na sucho. Co istotne, PVAmicro po płukaniu utrzymuje 40 razy mniej cząsteczek zanieczyszczeń niż zwykła ścierka, nie pyli i usuwa brud niewidoczny gołym okiem. A to wszystko bez użycia dodatkowej chemii – wystarczy czysta woda!

Najlepsze rozwiązania

Szukasz idealnego rozwiązania w zakresie czystości i higieny w Twojej firmie? Skontaktuj się z nami – wspólnie dobierzemy najlepsze opcje. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 801 315 198. Czekają na Ciebie również nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży – kontakt znajdziesz tutaj.