Jak Nilfisk zbuduje pozytywne doświadczenia twoich klientów? Urządzenia czyszczące w obiektach handlowych.

Autor: Higma Service

Czysty sklep to pozytywne wrażenia klientów. Czysta galeria handlowa zachęca do odwiedzania salonów, oglądania produktów, spacerowania pomiędzy alejkami i przedłużenie czasu przebywania klientów w miejscu, co wiąże się ze wzrostem sprzedaży. Czy urządzenia czyszczące mają rację bytu tylko w wielkopowierzchniowych sklepach czy sprawdzą się również na mniejszych powierzchniach sklepowych?

Priorytetem jest czystość i bezpieczeństwo w każdym miejscu

Firma Nilfisk pomaga klientom dbać o czystość i bezpieczeństwo na obiektach handlowych. Zapewnienie tych dwóch wartości, buduje pozytywne doświadczenie i lojalność kupujących. Choć są to priorytety dla każdego obiektu utrzymującego się ze sprzedaży produktów i usług, bardzo ważne są również wysoki poziom czystości i zapewnienie odpowiedniej efektywności i wydajności pracy. Dziś ciężko sobie wyobrazić, aby o czystość w supermarkecie dbał personel wyposażony w mop i wiadro. Optymalizacja czasu pracy, dbałość o materiały i powierzchnie oraz zapewnienie klientom odpowiedniego komfortu podczas zakupów zapewnią tylko dopasowane do potrzeb miejsca urządzenia czyszczące. Polski rynek maszyn czyszczących jest właśnie na etapie profesjonalizacji i jest ona związana z rosnącym  zapotrzebowaniem na urządzenia sprzątające. Rośnie również świadomość oraz wiedza, bardzo potrzebna w procesie ciągłego wzrostu jakości usług związanych z rynkiem czystości i higieny.

Efektywne sprzątanie w supermarketach

Komfort korzystania z obiektu i zwiększenie możliwości zakupowych zapewni twoim klientom oferta firmy Nilfisk. Bardzo ważna jest optymalizacja czynności związanych z codziennym sprzątaniem i utrzymaniem czystości na wysokim poziomie. W branży czystości i higieny jednym z największych kosztów jest utrzymanie personelu sprzątającego. Zapewnienie pracownikom odpowiednich narzędzi, które usprawnią proces sprzątania to powinien być priorytet każdego świadomego kosztów i czasu pracy zarządcy.

Ważnym elementem jest także ograniczanie przestojów przeznaczonych na sprzątanie. Nilfisk oferuje ciche, nieuciążliwe maszyny, które umożliwiają sprzątanie w godzinach otwarcia sklepu. Nie przeszkadzają klientom, a profesjonalny wygląd maszyn podnosi wizerunek personelu sprzątającego i pozwala na budowanie pozytywnych doświadczeń związanych z miejscem, gdzie czystość i bezpieczeństwo są najważniejsze.

Zewnętrzne otoczenie obiektów handlowych

Szeroka oferta Nilfisk pozwala na utrzymanie czystości w każdym miejscu – od supermarketów, sklepów o dużym natężeniu ruchu, poprzez hale handlowe, punkty gastronomiczne, małe sklepy oraz parkingi. Warto również pamiętać o przestrzeni i powierzchniach znajdujących się na zewnątrz obiektów handlowych. Każda pora roku jest innym wyzwaniem dla zewnętrznego otoczenia powierzchni handlowych. Często liczy się pierwsze wrażenie, dlatego też infrastruktura przeznaczona do sprzątania zewnętrznych powierzchni jest równie ważna. Tereny zewnętrzne są dużym wyzwaniem, gdyż często potrzebny jest cały asortyment maszyn komunalnych przeznaczonych do sprzątania i pielęgnacji terenów zewnętrznych, mający wszechstronne zastosowanie takie jak: zamiatanie, odśnieżanie, mycie różnych powierzchni czy koszenie trawy.

Gdzie czystość ma szczególne znaczenie?

Wiele obiektów handlowych jest wyposażonych w części gastronomiczne i stoiska oferujące żywność czy napoje. W supermarketach często są piekarnie, stoiska mięsne oraz inne miejsca związane z wytwarzaniem i wydawaniem żywności. To miejsca, w którym wysoka higiena i czystość ma niesamowite znaczenie. Odpowiednie maszyny czyszczące zadbają o czystość, niezbędną dezynfekcję i bezpieczeństwo powierzchni.

Różne typy podłóg to różne oczekiwania odnośnie efektywności, czyszczenia i zabezpieczenia. Automaty szorujące i polerki firmy Nilfisk są wyposażone w innowacyjne rozwiązania technologiczne, które charakteryzują się skutecznością i wydajnością. Urządzenia czyszczące zużywają mniej środków chemicznych i detergentów. Ma to pozytywne znaczenie zarówno dla personelu sprzątającego, jak i klientów obiektów handlowych.

Jak dopasować odpowiednie urządzenie?

Proces wyboru odpowiednich urządzeń czyszczących zaczynamy od poznania oczekiwań klienta i zadań, jakie ma spełniać maszyna. Wszelkie wsparcie dotyczące wyboru odpowiedniego sprzętu oraz przetestowania go na obiekcie klienta świadczą ze strony Higma Service Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Opowiedz nam o swoich problemach, na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!