Oryginalna oferta dla alergików! Sprawdź jak wyposażyć pokój hotelowy już od 1 zł!

Autor: Higma Service

Codziennie oddychamy zanieczyszczonym powietrzem. Już wszyscy wiemy, że smog jest dla nas niebezpieczny, gdyż w okresie zimowym jesteśmy bombardowani informacji na temat tragicznego stanu powietrza. Jednak cały czas zapominamy, że powietrze składa się także z innych zanieczyszczeń, które mogą być również niebezpieczne dla zdrowia naszego i naszych dzieci.

Epidemia naszych czasów!

Osoby cierpiące na alergie i astmę wiedzą doskonale, jakie uciążliwe jest życie w towarzystwie alergenów. Czasami bardzo trudno usunąć drażniący alergen z otoczenia, a tylko całkowita eliminacja może poprawić komfort życia alergika. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) pokazuje przerażające dane. Na świecie około 300 mln ludzi cierpi na astmę, a 400 mln choruje na alergiczny nieżyt nosa. Badanie Milton Essex podaje, że w Europie około 30% ludzi dokuczają uciążliwe alergie, a w Polsce jest to już 40%.

W samej Polsce objawy alergiczne deklaruje nawet 4 na 10 osób! Katar, duszności, łzawienie oczu, problemy z oddychaniem i kaszel, to typowe objawy uczulenia. Długotrwałe i cykliczne oddziaływanie czynników uczulających na alergika może spowodować przewlekłe choroby układu oddechowego. Najczęstszym skutkiem bagatelizowania uczuleń jest astma. Dalszy wpływ alergenów na układ oddechowy może prowadzić do gorszych powikłań w przyszłości np. powodować choroby układu krążenia czy obstrukcyjną chorobę płuc.

Pora roku ma znaczenie?

W zależności od pory roku alergicy mają do czynienia z różnymi alergenami. Wydawało by się, że zima może być mało dokuczliwa, ale okazuje się, że rośliny pylą cały rok, więc w zależności od tego na co mamy alergie, określone miesiące są dla nas bardzo męczące. Nie lepiej jest w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie również jesteśmy narażeni na kurz, roztocza, grzyby czy pleśnie. W zamkniętych pomieszczeniach przebywamy około 90% czasu i tutaj również dociera powietrze z zewnątrz. Alergicy borykają się więc z uporczywymi dolegliwościami cały rok.

W zamkniętych pomieszczeniach ciężko pozbyć się alergenów. Nie sprzyjają temu dywany, wykładziny, firanki i dekoracje. Ciągle sprzątanie i odkurzanie pomieszczeń również może być nieefektywne, gdyż nie jesteśmy w stanie oczyścić powietrza. Naszą przestrzeń domową jesteśmy sobie w stanie dostosować do sytuacji, zredukować ilość przedmiotów gromadzących kurz, zlikwidować grzyby i pleśnie czy regularnie sprzątać. Problem pojawia się, kiedy wybieramy się z rodziną na wakacje czy weekendowy wypad. Poszukiwania odpowiedniego miejsca, które zadba o potrzeby alergików może się okazać nie lada wyczynem.

Pokój dla alergika

Liczba osób chorujących na alergie stale rośnie. Rośnie więc grupa klientów, której potrzebą będzie znalezienie miejsca przyjaznego alergikom. Poszukiwania odpowiedniego apartamentu, hotelu czy restauracji, która zadba o potrzeby wymagających odbiorców jest sporym wyzwaniem. Z taką ofertą powinny więc coraz częściej wychodzić hotele czy pensjonaty, które chcą się wyróżnić wśród konkurencji, pozyskać nowych i lojalnych klientów.

Przygotowanie pokoju dostosowanego do alergików jest bardzo proste. Wystarczy zadbać o kilka rzeczy, które mają znaczenie:

  • oczyszczacz powietrza – zagwarantuje czyste i zdrowe powietrze wolne do zanieczyszczeń, smogu wywołującego duszności i ataki astmy i alergenów. Oczyszczacze powietrza likwidują 99,97% zanieczyszczeń z powietrza, a zakres działania jest dostosowany do wielkości pomieszczenia
  • podłoga – rezygnacja z wykładzin z długim włosiem oraz częste czyszczenie wykładzin specjalnym odkurzaczami
  • pościel i materac – materac z antyalergiczną nakładką oraz pościel antyalergiczna, praną w łagodnych i niedrażniących środkach piorących
  • wyposażenie pokoju – likwidacja przedmiotów, w których mogą gromadzić się kurze czy roztocza: dodatkowe firany, zasłony, dekoracje, świeże czy sztuczne kwiaty
  • sprzątanie pokoju – częste i dokładne sprzątanie pokoju z użyciem profesjonalnej chemii hotelowej, wydanej, ale i ekologicznej. W takich miejscach warto używać chemii maksymalnie bezpiecznej, wyprodukowanej z naturalnych składników, bez użycia chloru i substancji toksycznych.
  • kosmetyki w łazience – bezzapachowe i nie wywołujące podrażnień środki czystości

Oczyszczacz powietrza za 1 zł!

Wyposażenie pokoju dla alergika możesz zacząć od zakupu oczyszczaczy. Do końca marca w ofercie Higma Service będą dostępne oczyszczacze powietrza AeraMax PRO wraz z oczyszczaczami domowymi za 1 zł. To doskonała oferta, która pozwoli ci stworzyć nowy wymiar komfortu dla wymagających gości. Możesz wyposażyć duży apartament dla rodzin podróżujących z alergikami oraz mniejszy pokój w oczyszczacz powietrza przeznaczony do mniejszych powierzchni. Prezentacja takiego rozwiązania w ofercie pomoże ci pozyskać nowych klientów.  Urządzenie AeraMax PPO możesz umieścić w sali konferencyjnej, przyciągającym tym samym klientów biznesowych i dzięki naszej ofercie otrzymasz za 1 zł sprzęt do pokoju, który może być przygotowany pod potrzeby alergików. Dostosowanie oferty do wciąż rosnącej grupy specyficznych odbiorców niedługo stanie koniecznością. Warto wyróżnić się wśród konkurencji i zaoferować osobom przewlekle chorym fajną alternatywą w postaci pokoju wyposażonego w oczyszczacz powietrza i inne udogodnienia. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie specjalnej? Zapoznaj się z zasadami promocji lub skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który pomoże dobrać odpowiednie do twoich potrzeb i planów urządzenia.