Ścierki w natarciu! Najlepsze rozwiązania Viledy do świątecznych porządków!

Autor: Higma Service

Wysoka jakość – niskie koszty sprzątania

Vileda Professional oferuje produkty i urządzenia, które zapewnią satysfakcjonujące rozwiązania w praktycznie każdej branży, w której liczy się skuteczne utrzymanie czystości. Ale chwileczkę… Czystość powinna być priorytetem wszędzie! Przecież nie chcemy przeglądać się w brudnych lustrach, oglądać świat przez zakurzone okna,  jeździć niedoczyszczoną windą czy korzystać z zabrudzonych toalet! Dlatego bardzo ważna jest wiedza,która pomoże nam łączyć skuteczne rozwiązania z  optymalizacją ważnych dla każdej firmy procesów np. czas pracy personelu sprzątającego, wydajność czy koszty związane z utrzymaniem czystości. Kupowanie przypadkowych produktów będzie prowadzić do wzrostu kosztów sprzątania!

Dopasuj produkt do zadań!

Vileda Professional oferuje szeroki wachlarz rozwiązań, jednak przed wyborem warto zastanowić się nad naszymi potrzebami. Choć temat ścierek może wydawać się trywialny, wykorzystanie odpowiednio dopasowanego materiału do konkretnych zadań, może okazać się kluczowe w kontekście skuteczności. Warto zadać sobie pytanie: Jakich materiałów potrzebujesz? O wysokiej absorpcji do wycierania mokrych powierzchni? Idealnie czyszczących lśniące powierzchnie? Bez zostawiania smug i zanieczyszczeń? Do usuwania opornych śladów tłuszczu i odcisków palców, bez stosowania profesjonalnych środków chemicznych do firm? W ofercie Vileda Professional znajdziesz ścierki dostosowane do każdych potrzeb, od tanich produktów do technologicznie zaawansowanych rozwiązań wykonanych z wysokogatunkowych mikrowłókien.

Magiczne mikrowłókna

Ścierki z mikrowłókien są bardzo dokładne i przeznaczone do wymagających zabrudzeń, a co więcej usuwają większość z nich bez szorowania czy osuszania. Jedno pociągnięcie sprawia, że znikają ślady tłuszczu, odciski palców i inne uporczywe zabrudzenia. Jak działają mikrowłókna? Bardzo cieniutkie niteczki zdrapują i wchłaniają brud z powierzchni, nie pozostawiają nawet kropelki wody. Wszystko to dzieje się bez użycia środków chemicznych lub wykorzystując minimalne ilości. Wśród ścierek wykonanych w tej technologii znajdziemy: NanoTech Micro, MicronQuick, MicroClean Plus, MicroSorb and MicroSorb Light, Microfi bre TeaTowel czy MicroGlass and MicroWindow.

Mikrowłókna prasowane to najnowsza technologia i trend, którym warto się zainteresować. Ścierki MicronQuick i MicroSorb, które dają możliwość personalizacji, zadziwią swoją skutecznością każdego! Wieloletni pracownicy branży czystości i higieny ze zdziwieniem stwierdzają, że takiego rozwiązania jeszcze nie spotkali. Utrzymanie czystości jest coraz droższe, firmy nie stać na przypadkowe rozwiązania, dlatego warto przetestować produkty Vileda Professional. Testy praktyczne przekonują każdego użytkownika, gdyż prócz wysokiej jakości otrzymuje gwarancję usunięcia zabrudzeń, a nawet bakterii (nawet 99,9%).

Wykorzystanie PVA do innowacyjnych produktów

Jednym z innowacyjnych i unikalnych rozwiązań jest PVAmicrościerka wykonana z mikrowłókien impregnowanych tworzywem sztucznym (PVA). Jest wykonana z nietkanej włókniny. Porównując ją z zwykłymi ścierkami z tkanych mikrowłókien okazuje się, że po płukaniu zatrzymuje 40 razy mniej cząstek zanieczyszczeń.  Mikrowłókna zapewniają perfekcyjną jakość czyszczenia niemal każdej powierzchni, a wysoka chłonności wody sprawia, że po wycieraniu nie pozostają smugi i inne pozostałości po zabrudzeniach. Użycie ścierki nie wymaga dodatkowego wycierania do sucha.

Vileda Professional oferuje również ścierki jednorazowego użytku, które nie pozostawiają zanieczyszczeń, nie pozostawiają smug na stali nierdzewnej, szkle i innych błyszczących powierzchniach. Jednorazowe ścierki są dostępne w roli perforowanej, która zawiera 200 szt. ścierek o wymiarach 25 x 35 cm.

Jednorazową ścierką do wycierania na sucho jest również MicroOne. Idealnie nadaje się do mocno zabrudzonych powierzchni w pomieszczeniach, gdzie liczy się wysoki standard higieny. Ścierka usuwa 99,99% bakterii i zarazków z powierzchni bez konieczności stosowania środków dezynfekujących (certyfikat BMA).

Ścierki z PVA są to oryginalne ścierki wykonane z tworzywa wysokiej jakości na bazie polichlorku winylu (PVA). Mają bardzo duże właściwości absorpcyjne, które są niezbędne do osuszania mokrych powierzchni. Są również odporne na działanie wybielaczy chemicznych.

Wykorzystaj doświadczenie ekspertów w sprzątaniu!

Vileda Professional zna się dobrze na tym co robi! Bazując na wieloletnim doświadczeniu, projektuje rozwiązania skuteczne i wysokojakościowe. Dodatkowo oferuje świadomym klientom możliwość optymalizacji budżetów przeznaczonych na zadania związane ze sprzątaniem. Zachęcamy do testowania rozwiązań przedstawionych w artykule, gdyż tylko w ten sposób można się przekonać o wysokiej skuteczności produktów. Praktycznie każde testy kończą się zakupem 😊 W doborze rozwiązań pomogą nasi Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży