"Sprzątanie w oparciu o dane i gospodarka ręcznikami w obiegu zamkniętym- nowa perspektywa Tork”

Autor: Higma Service

Szanowni Państwo, 25 października odbył się kolejny webinar p.t. „Sprzątanie w oparciu o dane i gospodarka ręcznikami w obiegu zamkniętym- nowa perspektywa Tork”, podczas którego zostały zaprezentowane dwa rozwiązania marki Tork.

 

Tork Vision Sprzątanie– wykorzystuje możliwości zapewniane przez dane uzyskiwane w czasie rzeczywistym. Pomaga to określić kiedy i gdzie potrzebna jest obsługa w obiekcie. Dzięki temu spełnione są oczekiwania użytkowników oraz zwiększa się wydajność i efektywność, aby pracować inteligentniej i osiągnąć zupełnie nowy poziom higieny.

Tork Paper Circle– pierwsza na świecie usługa recyklingu papierowych ręczników do rąk. Dzięki odbiorowi oraz recyklingowi zużytych papierowych ręczników do rąk, przekształcając odpady w surowiec, który zostaje wykorzystany do tworzenia nowych produktów papierowych możemy pomóc Twojej firmie przyjąć model obiegowy .TorkPaperCircle umożliwi Twojej firmie osiągnięcie celów w zakresie zrównoważonego rozwoju, poprzez ograniczenie ilości odpadów nawet o 20% i redukcję emisji dwutlenku węgla z papierowych ręczników do rąk nawet o 40%.

O czym opowiadał nasz ekspert, Krzysztof Bartosiewicz z Essity?

  • jak dane wpływają na procesy sprzątania w obiektach?
  • w jaki sposób przekazywane informacje mogą wpłynąć na jakość usługi sprzątania?
  • jak Tork pomaga wdrożyć system do codziennego działania
  • dlaczego gospodarka obiegowa jest przyszłością
  • co jest potrzebne do wdrożenia zamkniętego obiegu ręczników papierowych
  • jaki wpływ ma wykorzystanie gospodarki obiegowej ręczników papierowych na obiekt

Jeżeli  nie mogliście uczestniczyć to nic straconego!

Po wypełnieniu formularza, na podany adres email prześlemy link do nagrania.

Ten webinar był kontynuacją pierwszego spotkania, które odbyło się 4 października b.r. Aby pobrać link do nagrania pierwszego webinaru zapraszamy tutaj

Serdecznie zapraszamy do zapisu w poniższym formularzu!