Zamknięty system dozujący Tork- jeszcze większy poziom higieny

Autor: Higma Service

Higiena rąk obecnie jest dla nas wszystkich priorytetem. W czasach pandemii oraz w sezonie grypowym powinniśmy wiedzieć, które rozwiązania higieniczne są dla nas najlepsze.

Czy zastanawiałeś się jaka jest różnica pomiędzy mydłem dolewanym a zamkniętym ? W mydle dolewanym znajdziesz aż 25 % niepożądanych bakterii ze względu na to, że jest ono narażone na kontakt ze środowiskiem zewnętrznym.

Co za tym idzie- tego typu mydła nie zapewniają higienicznych warunków i po umyciu rąk takim środkiem nadal mamy brudne dłonie.

Pojemniki w systemie otwartym nie zawsze są dokładnie czyszczone przed uzupełnieniem kolejnej dawki produktu.  Sama aplikacja mydła zajmuje sporo czasu, często dochodzi do rozlania produktu podczas napełniania dozownika. Pracownik porusza się z  5 litrowym pojemnikiem, wykonuje dużo dodatkowych czynności. Tym samym  poświęca się więcej czasu niż było to zaplanowane.

 

Rozwiązaniem na powyższe problemy są dozowniki na mydło w systemie zamkniętym. Jedną z zalet tego systemu jest to, że produkt jest hermetycznie pakowany, co zapobiega dostawaniu się wszelkich drobnoustrojów z zewnątrz. Łatwo i szybko uzupełnia się wkład w dozowniku. Dodatkowo wkłady są bardzo wydajne: w przypadku mydła w pianie wydajność opakowania to ponad 3000 dozowań.

Taki system sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie wymagane są najwyższe standardy higieny.

Od 50 lat Tork jest liderem na rynku higienicznym wprowadzając innowacje w zakresie mydła. Oferowane mydła są łatwe i wygodne w użyciu, dobrze rozprowadzają się na dłoniach a system końcówek dozujących zapobiega kapaniu mydła na podłogę. W zależności od rodzaju systemu dozującego możesz wybrać mydło w płynie, mydło w pianie lub mydło w sprayu.

Mycie rąk przy pomocy mydła to podstawowy zabieg higieniczny. Ogranicza on ryzyko infekcji oraz redukuje potencjalne zakażenia poprzez mniejszą liczbę drobnoustrojów i wirusów, np. SARS-CoV-2

Co ciekawe, podczas pandemii, mycie rąk oraz ich dezynfekcja są postrzegane jako uzasadnione i najmniej uciążliwe. Można zatem wnioskować, że większość badanych nie identyfikuje jako problem dostępu do środków czystości, co więcej, spośród najczęstszych zasad higieny mycie rąk deklaruje aż 92% badanych. 94% badanych będzie stosować mycie rak w przyszłości, jako metodę zapobiegania zakażeniem wirusem Sars-CoV-2*

Myjąc ręce chronimy siebie i swoich bliskich!

A Ty dla kogo myjesz swoje ręce?

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniami Tork, jeżeli chcesz poznać ofertę mydeł w zamkniętych systemach dozowania lub wymienić stare dozowniki na nowe, zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta pod numer 801315198 lub skontaktuj się z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży

 

*https://arc.com.pl/Pandemia-uczy-nas-higieny-blog-pol-1602653375.html