Mistrzostwa Świata w myciu rąk. Czekamy na zgłoszenia

Autor: Higma Service

Jeszcze tylko do 19 czerwca 2019 r. czekamy na zgłoszenia przedszkoli z całej Polski do konkursu, organizowanego w ramach kampanii edukacyjnej Mistrzostwa Świata w myciu rąk. Co trzeba zrobić? Przeprowadź zajęcia na temat mycia rąk i wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie kampanii. Czekają atrakcyjne nagrody i wizyta Kazimierza Mazura w zwycięskim przedszkolu!

Kampania edukacyjna Mistrzostwa Świata w myciu rąk

Mistrzostwa Świata w myciu rąk miały swój początek pod koniec 2017 roku. Przeprowadziliśmy w tym czasie pilotażową kampanię na terenie Opola, podczas której odwiedziliśmy ponad 1000 przedszkolaków! W trakcie akcji uczyliśmy dzieci, jak prawidłowo dbać o higienę rąk, a tym samym – o zdrowie swoje i innych. Kampania została przyjęta z dużym entuzjazmem, w związku z czym postanowiliśmy rozpocząć działania na terenie całej Polski.

Mistrzostwa Świata w myciu rąk

 

Kampania ogólnopolska

Inauguracja kampanii ogólnopolskiej miała miejsce 14 września 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Boguszycach. Jako Ambasador Kampanii, dołączył do nas Kazimierz Mazur, aktor filmowy i teatralny, zwycięzca ostatniej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a w życiu prywatnym – tata, dla którego zdrowie dzieci jest bardzo ważne. W związku z troską o zdrowie najmłodszych, Ambasador odwiedził przedszkolaków z Boguszyc i pokazał, jak powinno wyglądać prawidłowe mycie rąk. Relację z wizyty możesz zobaczyć TUTAJ.

Co więcej, w trakcie kampanii ogólnopolskiej zorganizowaliśmy konkurs facebookowy z okazji Mikołajek. Aby wziąć udział, należało udzielić odpowiedzi na pytanie „Dlaczego to właśnie Twoje przedszkole powinniśmy odwiedzić?”. Kliknij TUTAJ i zobacz relację z zajęć z Punktu Przedszkolnego „Tęcza” – to właśnie ich postanowiliśmy nagrodzić za najbardziej kreatywną odpowiedź!

 

Mistrzostwa Świata w myciu rąk

 

Zgłoś przedszkole do konkursu!

Wciąż trwa główny konkurs, organizowany w ramach Mistrzostw Świata w myciu rąk. 🙂

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział i wygrać wspaniałe nagrody?

  1. Wejdź na stronę kampanii akademiaczystosci.pl i pobierz Niezbędnik Mistrza.
  2. Przeprowadź ciekawe zajęcia, wykorzystując pobrane materiały.
  3. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie kampanii.

Zwycięskie przedszkole odwiedzi Ambasador Kampanii, Kazimierz Mazur! Ponadto placówka otrzyma środki higieniczne lub dozujące o wartości 3000 zł!

Warto się pospieszyć, bo na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko do 19 czerwca 2019 r. Regulamin uczestnictwa i więcej informacji na temat kampanii znajdziesz na stronie akademiaczystosci.pl.

 

Bądźmy w kontakcie!

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy pod adresem kontakt@akademiaczystosci.pl.

Zachęcamy też do polubienia naszej strony na Facebooku. To właśnie tam umieszczamy wszelkie nowinki dotyczące Mistrzostw Świata w myciu rąk.

Zapraszamy!

 

Kampania organizowana jest przez firmę Higma Service, w partnerstwie z marką Tork. Patronatem honorowym objęły ją: Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Epidemiologicznych oraz Fundacja Lubimy Działać. Natomiast patronat medialny zapewniły TVP2 oraz portal Kampanie Społeczne.