Dobry Skład na dobry, nowy rok

Autor: Higma Service

Powoli kończymy stary rok i z optymizmem oczekujemy nowego. A on, jak zawsze, przyniesie wyzwania, nauczy czegoś nowego, ale będzie też okazją, by wciąż rozwijać biznes. Bezsprzecznie warto przemyśleć plan tego rozwoju już dziś i postawić na optymalizację działań. Dlatego też proponujemy Ci usługę Dobry Skład, która pomoże rozwiązać problemy związane z dostępnością środków czystości i higieny.

Dobry Skład – co to takiego?

Dobry Skład to odpowiedź na potrzeby Klientów w zakresie stałego dostępu do środków utrzymania czystości i higieny. Jak to działa? Udostępniasz nam przestrzeń magazynową na terenie swojej działalności, a my dbamy o jej regularne zatowarowanie. Wybierasz listę produktów (np. czyściwo, papier toaletowy czy chemia profesjonalna), które będziemy uzupełniać na początku miesiąca, i płacisz tylko za to, co zużyjesz.

Najważniejsze zalety usługi

Wciąż zastanawiasz się, czy warto? Poniżej przedstawiamy siedem głównych zalet Dobrego Składu, które zdecydowanie usprawnią Twoją działalność:

  1. Magazyn dopasowujesz do swoich rzeczywistych potrzeb.
  2. Produkty masz zawsze pod ręką.
  3. Zachowujesz ciągłość pracy i najwyższe standardy usług.
  4. Płacisz tylko za to, co zużyjesz.
  5. Otrzymujesz tylko jedną fakturę.
  6. Oszczędzasz czas i pieniądze.
  7. Stawiasz na bezbłędny proces zamówieniowy.

Abyś mógł jeszcze lepiej poznać naszą usługę, przygotowaliśmy specjalną animację o Dobrym Składzie. Możesz ją obejrzeć poniżej. Oprócz tego zapraszamy na stronę internetową usługi.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza usługa, zapraszamy do kontaktu. Do Twojej dyspozycji są nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży i Biuro Obsługi Klienta pod numerem 801 315 198. Możesz także śledzić nasze działania na Facebooku i LinkedIn!

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.