Mistrzostwa Świata w myciu rąk. Wyniki konkursu

Autor: Higma Service

Nasza kampania edukacyjna Mistrzostwa Świata w myciu rąk powoli dobiega końca. W ramach akcji Higma Service przeprowadziła konkurs dla przedszkoli z całej Polski. Dziś chcemy podzielić się z Wami wynikami!

Wyniki konkursu

Mistrzostwa Świata w myciu rąk i Kazimierz Mazur

Głównym celem kampanii było dotarcie do jak największej liczby dzieci, by uświadomić im, jak ważna jest higiena rąk. Dlatego, jako Ambasador, w kampanii wziął udział Kazimierz Mazur, aktor filmowy i teatralny, a prywatnie również tata, dla którego zdrowie dzieci dużo znaczy. Więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie internetowej Mistrzostw. O przebiegu Mistrzostw Świata w myciu rąk od inauguracji po obrady komisji konkursowej pisaliśmy tutaj.

Wyniki konkursu

 

Wyniki konkursu

Komisja nie miała łatwego wyboru, ponieważ do konkursu zgłosiło się blisko 50 przedszkoli z całej Polski! Członkowie komisji konkursowej oceniali m.in. kreatywność, pomysłowość i merytorykę przeprowadzonych zajęć.

Z wielka radością przedstawiamy Przedszkola nagrodzone w konkursie Mistrzostw Świata w myciu rąk!

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z zajęć, przygotowanej przez Przedszkole przy Zespole Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej

 

 

W konkursie Mistrzostw Świata w myciu rąk zostały przyznane następujące nagrody:

I miejsce

Bon dla Przedszkola o łącznej wartości 3 000 zł netto do wykorzystania w Higma Service na dostępne w ofercie produkty marki Tork, a także spotkanie zgłoszonej grupy przedszkolnej z Ambasadorem kampanii.

II miejsce

Bon dla Przedszkola o łącznej wartości 2 000 zł netto do wykorzystania w Higma Service na dostępne w ofercie produkty marki Tork.

III miejsce

Bon dla Przedszkola o łącznej wartości 1 000 zł netto do wykorzystania w Higma Service na dostępne w ofercie produkty marki Tork.

Nagroda Specjalna

Bon dla Przedszkola o łącznej wartości 1 000 zł netto do wykorzystania w Higma Service na dostępne w ofercie produkty marki Tork.

 

Wszystkim przedszkolom, które wzięły udział w konkursie i zaangażowały się w naszą kampanię serdecznie dziękujemy! Gratulujemy wszystkim małym Mistrzom!