Większe bardziej się opłaca! Zobacz co warto kupić w czerwcu!

Autor: Higma Service

Czerwiec to kolejny miesiąc, w którym w ofercie Higma Service będą dostępne poniższe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Szybkie i skuteczne mycie okien, bardzo wydajny i przyjemnie pachnący płyn czy ścierka, która radzi sobie z wymagającymi zabrudzeniami, oszczędzając w dodatku czas i pieniądze! Teraz naprawę poczujesz różnicę cenową.

Sprint Glass  750 ml – cena promocyjna: 6,95 zł!

Sprint Glass  to preparat do czyszczenia powierzchni wodoodpornych i szkła. Charakteryzuje się neutralnym pH. Szybko wysycha i nie pozostawia smug. Jest prosty i łatwy w obsłudze – wystarczy spryskać i wytrzeć powierzchnię. Błyskawicznie usuwa tłuste zabrudzenia i ślady palców. Preparat jest idealny do szkła i innych wodoodpornych powierzchni takich jak okna, lustra czy glazura. Pozostawia przyjemny i świeży zapach. Produkt jest gotowy do użycia.

Jak zaoszczędzić jeszcze więcej na sprawdzonych produktach?

Większe opakowanie skutecznego produktu sprawi, że dłużej nie będziesz musiał martwić się o zakupy środków czyszczących. Dodatkowym argumentem jest cena, która przy większej objętości produktu po prostu jest niższa. Oszczędzasz czas, który przeznaczyłbyś na częstą realizację zamówień, a także pieniądze, bo kupujesz tanio! Za TASKI SPRINT GLASS 10 L zapłacisz 49,50 zł czyli 4,95 zł za 1L!

Good Sense Vert 1 l. – cena promocyjna: 11 zł!

Good Sense Vert jest zapachowym preparatem czyszczącym, odtłuszczającym, nie tworzącym powłok. Preparat posiada zapach zielonego jabłka stworzony w oparciu o technologię neutralizacji zapachów O.N.T. Polecany jest do czyszczenia podłóg wodoodpornych, niezabezpieczonych powłokami oraz wszystkich powierzchni wodozmywalnych. Skutecznie i długotrwale (4 do 8 godzin), neutralizuje nieprzyjemne zapachy np. nikotyny oraz takie, które można napotkać w toaletach.

Większe opakowanie bardziej się opłaca, również w przypadku GOOD SENSE VERT. Za 5 litrów produktu zapłacić 37,50 zł czyli tylko 7,50 zł za 1L.

Taski Sani Bloc 1 szt. – cena promocyjna: 2,95 zł!

Taski Sani Bloc to kostka do toalet w koszyczku. Doskonale czyści, odświeża i zapobiega osadzaniu się kamienia wapiennego. Kostka Sani Bloc czyści muszle klozetowe, zapobiega powstawaniu i osadzaniu się kamienia. Pozostawia świeży i przyjemny zapach.

NOWOŚĆ w ofercie! Vileda Ścierka PVA Micro 1  – 10,66 zł!

Vileda Ścierka PVA Micro charakteryzuje się wysokimi właściwościami czyszczącymi. PVA w celu zapewnienia perfekcyjnej chłonności oraz tkane mikrowłókna dla zapewnienia maksymalnych właściwości czyszczących. Brak ryzyka zarysowania delikatnych powierzchni, ponieważ impregnacja PVA ułatwia spłukiwanie cząsteczek zanieczyszczeń podczas zanurzania w wodzie i wyżymania ścierki. W trakcie jednego ruchu wycierającego powierzchnia staje się czysta i sucha, co oszczędza czas i pieniądze. Właściwości czyszczące mikrowłókien i eliminacja wysychania wody sprawi, że PVAmicro stanie się ulubionym rozwiązaniem zapewniającym szybkie i efektywne wycieranie! Ścierka jest dostępna w kolorach zielonym (kod: 143588), żółtym (143587), czerwony (143586), niebieskim (143585).

Jeśli zainteresowałeś się produktami załóż zamówienie poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK), zadzwoń na Infolinię pod numerem telefonu 801 315 198 lub  skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem  Sprzedaży.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl
 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl