System Exact – czystość i ochrona środowiska

Autor: Higma Service

TASKI Exact to innowacyjny  system opracowany przez firmę Diversey bazujący na koncentratach produktów chemicznych. Centrum badawczo-rozwojowe firmy Diversey stworzyło nową linię 3 produktów do codziennego czyszczenia różnych obszarów w formie koncentratów, niesklasyfikowanych jako niebezpieczne o czym mówi oznaczenie NC. Zachowana została skuteczność oraz niezawodność produktów.

Produkty myjące z kategorii TASKI Exact NC są bardzo bezpieczne zarówno dla osób używających, jak i tych które mogą mieć kontakt z preparatem. Korzystanie z produktów pozwala na optymalizację kosztów transportu i magazynowania, gdyż nie ma konieczności stosowania dodatkowych procedur, jakie są obecne przy korzystaniu z produktów niebezpiecznych. Dozowanie i metody pracy są bardzo zbliżone do innych systemów, dlatego system jest prosty, efektywny i nie wymaga ciągłej kontroli.

W linii produktowej zastosowano technologię neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (O.N.T). Produkty Exact NC charakteryzują się nowymi kompozycjami zapachowymi, które skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy i pozostawiają w pomieszczeniach świeży i przyjemny aromat.

 

Jak System Exact przyczynia się do ochrony środowiska?

Zastosowanie produktów z systemem Exact oznacza efektywne wykorzystanie 3 wysoce skoncentrowanych produktów, przeznaczonych do różnych obszarów zastosowania. System jest także wyposażony w odpowiednie akcesoria ułatwiające pracę. Został stworzony, by ułatwić codzienne sprzątanie, wykonywać zadania profesjonalnie i z jak najmniejszym wpływem na środowisko naturalne.

Dla firmy Diversey duże znaczenie ma ekologia oraz zrównoważony rozwój i takie podejście jest widoczne już podczas projektowania i wdrażania nowych rozwiązań. Stosowanie produktów z Systemu Exact daje możliwość utrzymania czystości wraz z zachowaniem ekologicznego podejścia.  Co to oznacza w praktyce dla każdego przedsiębiorstwa, które zdecyduje korzystanie z produktów firmy Diversey? Firma może ograniczyć  koszty związane z transportem i magazynowaniem, generować mniejszą ilość odpadów opakowań oraz stosować produkty składające się z opakowań pochodzących z recyklingu.

Wszystkie produkty Diversey można zamówić w Elektronicznym Biurze Klienta (eBOK). Jeśli nie korzystałeś jeszcze z eBOK poczytaj o korzyściach związanych z elektronicznym składaniem zamówień w artykule 6 powodów, dla których warto korzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta w Higma Service.