Pady Twister- podłogi jak nowe bez użycia środków chemicznych

Autor: Higma Service

Pady Twister to gwarancja czystej, zadbanej, błyszczącej podłogi, która jest zawsze wizytówką danego obiektu. Budynki usługowe mogą przyciągnąć lub zniechęcić klientów w zależności od stanu podłogi. Nowe pady diamentowe Twister w swojej budowie zawierają drobinki diamentów, które w tym samym czasie czyszczą i polerują podłogi bez konieczności stosowania produktów chemicznych. Do codziennego czyszczenia podłóg potrzebujesz tylko wody. Nie musisz korzystać z dodatkowych środków czystości, aby zadbać o stan swojej podłogi. Stosując diamentowe pady uzyskasz czyste podłogi z efektem wypolerowania. Drobinki diamentów wtopionych w strukturę padu gwarantują doskonałe rezultaty i to bez użycia chemii. Bezsprzecznie podłogi czyszczone tą metodą charakteryzują się większym współczynnikiem tarcia, zmniejszając ryzyko poślizgnięć.

Pady Twister- codzienna pielęgnacja wszystkich typów podłóg

Oszczędność

Korzystając z padów eliminujesz potrzeby stosowania chemii w codziennym myciu podłóg. Nie potrzebujesz niczego więcej jak pady Twister oraz woda. Twister to również inne dodatkowe oszczędności, takie jak: obniżone koszty transportu, mniejsze koszty zarządzania oraz mniejsza ilość odpadów. Pady Twister posiadają 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu do innych padów. W rezultacie wydłużamy żywotność podłogi i redukujemy potrzebę wykonywania czyszczenia okresowego.

Korzystając z tego rozwiązania zyskujesz doskonałe rezultaty czyszczenia poprzez czyszczenie i polerowanie podłogi w tym samym czasie. Dodatkowo oszczędzamy o 66 % akcesoriów czyszczących i 100% chemii czyszczącej. Twister to metoda utrzymania czystości twardych, wodoodpornych podłóg czy zastosowanie maszyn czyszczących.

Bezpieczne otoczenie

Pady diamentowe Twister to czyszczenie podłóg bez konieczności stosowania preparatów chemicznych, co skutkuje bezpieczniejszym otoczeniem zarówno dla pracowników, jak i gości obiektu. Podłogi czyszczone padam Twister i wodą mają większy współczynnik tarcia, zmniejszając ryzyko poślizgnięć. Ze względu na brak chemii zapewniamy bezpieczniejsze otoczenie dla pracowników i zadowolenie gości obiektu. A czysta, umyta podłoga, gwarantuje większe poczucie komfortu.

Twister to zrównoważona, wolna od chemikaliów metoda czyszczenia podłóg, która znacznie zmniejsza zużycie materiałów eksploatacyjnych do czyszczenia podłóg i zapewnia kilka korzyści dla środowiska.

Budowa padów diamentowych

Pady Twister dopasowuje się do struktury podłogi i skutecznie czyści oraz poleruje podłogi.

Podłogi na których możemy zastosować Pady Twister, to

  • Kamienne podłogi jak lastryko, marmur, granit.
  • Podłogi ceramiczne jak podłogi ceramiczne, płytki ceramiczne, płytki porcelanowe,
  •  Elastyczne podłogi jak pcv, linoleum, gumowe i epoksyd.

Podsumowują Pady Twister są alternatywną metodą czyszczenia bez wykorzystania środków chemicznych. Przede wszystkim to proste w obsłudze, wydajne i przyjazne środowisku rozwiązanie w profesjonalnym utrzymaniu czystości podłóg. Zapewniają optymalizację kosztów oraz doskonałe efekty czyszczenia.

Warto przeczytać:

Dłuższa żywotność i łatwiejsze czyszczenie

Gwarancja dłuższej żywotności podłogi oraz łatwiejsze bieżące utrzymanie czystości, dlatego warto poświecić czas na pielęgnację podłóg.

Więcej informacji na temat technologii czyszczenia podłóg otrzymasz od Regionalnych Kierowników Sprzedaży oraz w Dziale Obsługi Klienta tel. 801 315 198