Tork PeakServe - stała dostępność ręczników do rąk

Autor: Higma Service

Czy istnieje papier, który się nie kończy? Tak! A w dodatku jest to papier, który świetnie się sprawdzi w różnych branżach i wyzwaniach. Tork PeakServe to system niekończących się ręczników do rąk, który oferuje największą pojemność na rynku. Ręczniki papierowe są skompresowane, a każdy dozownik mieści ponad 2100 ręczników. W związku z tym, że użytkownicy dotykają wyłącznie ręcznika, którego używają, jest to bardzo higieniczne rozwiązanie do wycierania rąk. Bezsprzecznie umożliwia zapewnienie nowego standardu higieny.

Potrzeby obiektów o dużym i szczytowym natężeniu ruchu

Największą trudnością w obiektach o dużym natężeniu ruchu są toalety. Wrażenia z wizyt w łazience są bardzo ważne, a ludzie na całym świecie jak nigdy wcześniej zwracają jeszcze większą uwagę na czystość i higienę. Pomieszczenia te są zatłoczone i brudne, dlatego są głównym powodem niezadowolenia gości każdego obiektu.

Powszechnie znanymi problemami w budynkach o dużym natężeniu ruchu jest:

  • Higiena

Kiedy nie ma stałej dostępności ręczników, przez co mniej odwiedzających przestrzega zasady higieny rąk. W rezultacie zwiększa się ryzyko infekcji.

  • Czas

Personel poświęca dużo czasu na sprawdzaniu i uzupełnianiu dozowników

  • Przestrzeń

Przepełnione pomieszczenia do magazynowania towaru, przez duże kartony z ręczniakami do rąk

Korzyści płynące z Tork PeakServe:

Ten produkt może obsługiwać obiekty, w których jest coraz większy nacisk na to, aby zapewniały bezproblemowe i przyjemne doświadczenia. W miejscach, gdzie potrzebujemy skutecznie zapewnić pozytywne doświadczenia, szczególnie w obliczu nieprzewidywanych momentach w czasie godzin szczytu. Utrzymanie czystych i dostępnych do użytku toalet ma zasadniczy wpływ na zadowolenie użytkowników. Ponadto 1 na 3 gości obiektów o dużym natężeniu ruchu celowo ogranicza ilość kupowanych posiłków i napojów, tylko dlatego, aby nie musieć korzystać z publicznych toalet.*

Podobnie wygląda to w edukacji wyższej, biurach, branży przemysłowej, HoReCa czy w służbie zdrowia. We wszystkich wymienionych branżach poprzez wprowadzenie tego systemu, praca dla personelu stała się łatwiejsza. W połączeniu z dozowaniem po jednym odcinku przekłada się to na rzadsze obchody i więcej obsłużonych osób pomiędzy wymianami wkładów. Co więcej, dozowniki Tork PeakServe można uzupełniać w każdej chwili. Dzięki czemu personel sprzątający może skupić swoją uwagę na zwiększeniu poziomu higieny, a nie kontroli stanu dozowników. Łatwy w użytku system niekończących się ręczników obsługuje gości w 3 sekundy – krócej niż suszarki kieszeniowe.

Obsługuj cały obiekt za pomocą tego samego systemu

Cała rodzina produktów Tork PeakServe oferuje pełne wyposażenie dla zapewnienia większej elastyczności, łatwego utrzymania porządku i wyższego poziomu higieny rąk dzięki dozownikom dostępnym w następujących formatach: Tork PeakServe, Tork PeakServe Mini oraz Tork PeakServe Recessed. Produkt posiada certyfikaty poświadczające łatwość użytkowania zarówno dla personelu sprzątającego, jak i dla gości jak certyfikat Easy-to-use. Ekologiczne certyfikaty Ecolabel i FSC- jedyny certyfikat dotyczący gospodarki leśnej uznawany przez Leed. W Tork istnieje również usługa, dzięki której możemy poddać papier recyklingowi, więcej informacji tutaj.

Przeczytaj również:

Zamknięty system dozujący Tork- jeszcze większy poziom higieny

 

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniami Tork, jeżeli chcesz poznać ofertę mydeł w zamkniętych systemach dozowania lub wymienić stare dozowniki na nowe, zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta pod numer 801315198 lub skontaktuj się z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży

*Na podstawie wyników ankiety IPSOS obejmującej 3000 osób w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Polsce i Szwecji, które odwiedziły obiekty o dużym natężeniu ruchu w ciągu ostatnich 9 miesięcy