Jak wybrać dozownik do łazienki w firmie?

Autor: Higma Service

Jak wybrać dozownik do łazienki w firmie?

Inwestycja, remont, prace wykończeniowe, projekt nabiera kształtu, coś co było wizją zaczyna być rzeczywistością. Mamy spełnione zalecenia co do wyposażenia biura, szerokości przejść, oświetlenia. Zostaje temat toalet. Są w każdej firmie. Mają różne wyposażenie, rozmiar, przeznaczenia. Są dla prezesów, są dla pracowników, są dla gości. Część jest publiczna, a część jest zamknięta. Jak wyposażyć łazienkę? Czym się kierować? Jak wybrać najlepsze rozwiązanie, dostosowane do potrzeb?

Czym dobrze osuszyć dłonie – przeczytaj

Najważniejsze rzeczy, które należy wziąć pod uwagę to:

  • wielkość pomieszczenia
  • ilość odwiedzających gości
  • standard łazienki
  • możliwości codziennego serwisu dozowników (dokładania wkładów)

Te parametry wpływają na wybór rodzaju dozowników. Ich wielkości, wydajności, systemu, w którym pracują. Mała standardowa łazienka to małe dozowniki, które nie powinny powodować dyskomfortu przy korzystaniu. Mała łazienka to także mniejsza liczba użytkowników. Proponowanym  rozwiązaniem jest system ręczników H2 Tork Xpress, występujący w wersji miniwydajny i gwarantujący bezproblemową obsługę i działanie. Uzupełnieniem do niego jest system S2 – mały dozownik do mydła w płynie. W części toaletowej polecamy do małych łazienek dozownik do papieru toaletowego Tork Mini Jumbo. Prosty i tradycyjny dozownik, który dostosowany jest do używania w niewielkich toaletach. Do każdego z nich można dobrać wkłady o odpowiedniej jakości, każdy z dozowników występuje w kolorze białym lub czarnym.

Do dużych łazienek proponujemy dozowniki do ręczników w systemie H1 Tork Matic lub H5 Tork PeakServe. Charakteryzują się wysoką wydajnością i rzadszą potrzebą wymiany wkładów – ogranicza to ilość wizyt personelu sprzątającego w toalecie w celu wymiany lub dołożenia wkładów. Do mydła proponujemy dozownik w systemie S4, który dozuje mydło w pianie. Wydajność z 1000 ml płynu to 2500 dawek piany do mycia rąk. Uzupełnieniem całości może być system T9 Tork SmartOnepapier toaletowy dozowany po jednym odcinku. Wydajny i ekonomiczny. Pozwalający zmniejszyć zużycie do 40% w stosunku do tradycyjnego papieru toaletowego.

Do łazienek o wysokim standardzie polecamy dozowniki z linii Tork Image Design. Wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażone w sensory ruchu, które pozwalają na bezdotykową obsługę.

Każda łazienka może zostać doposażona w automatyczny odświeżacz powietrza, który zadba o zapach w toalecie i samopoczucie użytkowników. W celu poprawienia komfortu korzystania z toalet, można je wyposażyć w system V1 dozujący nakładki sedesowe lub dozownik i płyn do czyszczenia deski sedesowej.

Możemy wyposażyć Twoją łazienkę bezpłatnie w dozowniki . Zadzwoń i zapytaj o szczegóły-  Dział Obsługi Klienta tel. 801 315 198 lub skontaktuj się z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży

Przeczytaj także o ręcznikach papierowych