Oszczędność czasu personelu i zwiększenie poziomu higieny

Autor: Higma Service

Rozwiązania higieniczne firmy Tork można łatwo zintegrować w domu opieki lub domu spokojnej starości, aby błyskawicznie zwiększyć efektywność zarządzania higieną.

Dla lepszej opieki długoterminowej

Rozwiązania higieniczne mogą odegrać kluczową rolę w zyskaniu dodatkowego czasu na ważne zadania związane z opieką.  W rzeczywistości 62% pracowników sprzątających zgadza się, że sprzątanie byłoby szybsze, gdyby mogli stwierdzić, które dozowniki wymagają uzupełnienia, bez konieczności otwierania wszystkich*.

 

Oszczędność czasu personelu i zwiększenie poziomu higieny

Mniej czasu na kontrolowanie dozowników. Więcej czasu na opiekę nad mieszkańcami. Dzięki wykorzystaniu danych w czasie rzeczywistym system Tork Vision Sprzątanie monitoruje dozowniki i informuje pracowników o konieczności uzupełnienia ich, co pozwala ograniczyć zbędne kontrole. Pozwala to zapewnić spójne standardy higieny, a pracownicy oszczędzają czas, który mogą poświęcić na to, co najważniejsze, czyli mieszkańców.

Dlatego systemy dozowników Tork posiadają certyfikat Easy to use i zapewniają szerokie opcje umiejscowienia. Wspierają one podopiecznych, którzy mogą nie być wystarczająco silni lub mieć trudności z obsługą dozowników wymagających użycia dźwigni lub odrywania chusteczek. Oszczędzaj cenny czas dzięki wysoce wydajnemu Tork PeakService dozownikowi do niekończących się ręczników. Jest szybszy i łatwiejszy w użyciu i uzupełnianiu, więc personel ma więcej czasu dla podopiecznych.

Dlaczego warto wybrać rozwiązania Tork?

Łatwe w użyciu rozwiązania higieniczne Tork można z łatwością wbudować w domach opieki i spokojnej starości, aby zapewnić ich mieszkańcom większą niezależność. Umożliwiają one również bardziej efektywne zarządzanie higieną. Dzięki czemu personel może poświęcić więcej czasu na to, co najważniejsze, czyli mieszkańców, tworząc bezpieczniejszy i szczęśliwszy dom dla wszystkich.

Dodatkowo:

  • bezdotykowe dozowniki ograniczają rozprzestrzenianie się drobnoustrojów
  • elastyczne czyściwa umożliwiają personelowi dokładne mycie i dezynfekcję powierzchni
  • higieniczne rozwiązania Tork odpowiednio rozmieszczone na terenie całego obiektu wspierają dobre nawyki w zakresie higieny rąk i są oznaką zaangażowania placówki na rzez bezpieczeństwa i zdrowia podopiecznych.

Tork oferuje szeroką gamę rozwiązań od poprawy poziomu higieny dzięki ograniczeniu i zapobieganiu infekcjom. Od mydeł do rąk i środków odkażających przyjaznych dla skóry po ściereczki z mikrofibry z oznaczeniem kolorystycznym, które pomagają ograniczyć zakażenia krzyżowe w ramach praktyk sprzątania.

 

Przeczytaj także:

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak z łatwością wdrożyć łatwe w użyciu systemy higieniczne Tork. Pomożemy Ci dobrać produkty najlepsze dla Twojego biznesu. Zadzwoń pod numer 801 315 198 lub skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży.

*Badanie Tork dotyczące personelu sprzątającego, pracowników opieki oraz podopiecznych obiektów opieki długoterminowej, 2022 r.