Poszukujesz w Bydgoszczy hurtowni chemicznej. Nie jest to proste zadanie, zdarza się, że jeździsz z miejsca na miejsce, aby skompletować niezbędne środki czystości. Ale może to przebiegać znacznie szybciej i sprawniej. Jako hurtownia online działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy więc także województwo kujawsko-pomorskie wraz z jedną jego stolic – Bydgoszczą. Przejrzyj dostępne produkty i złóż zamówienie. Zajmie to tylko chwilę, pomyśl, ile zaoszczędzisz czasu! Czystość oraz zachowanie standardów higieny to priorytet dla większości firm – zarówno dużych jak i tych nieco mniejszych. Z myślą o wszystkich przygotowaliśmy szeroką ofertę profesjonalnych środków czystości.

Hurtownia środków czystości – Bydgoszcz

Wśród licznych sektorów wysyłamy produkty także dla firm z branży HoReCa. Tutaj bardzo skutecznym środkiem jest płyn do dezynfekcji, który pomaga zachować czystość i schludność pomieszczeń oraz rozmaitych narzędzi. Ponadto należy poświęcić uwagę sanitariatom. Zarówno łazienki jak i ubikacje muszą być wręcz nieskazitelne, zwłaszcza, kiedy mówimy o placówkach służby zdrowia. W innym wypadku zarazki i bakterie mogą zaatakować personel lub gości. Warto więc zaopatrzyć się w takie artykuły jak: mydło oraz poręczny dozownik czy ręczniki papierowe posegmentowane w listki. Pomocne może się także okazać ręczne rozwiązanie w postaci wózka do sprzątania, szczególnie polecamy wielomodułowy model.

Istotne jest również utrzymanie higieny w obszarze gastronomii. Dotyczy to wszystkich obiektów, w których jest podawana, przetwarzana czy po prostu przechowywana żywność. Natomiast z myślą o warsztatach samochodowych oraz całym przemyśle motoryzacyjnym polecamy czyściwa przemysłowe.

Oczywiście dobieramy produkty spośród tych, jakie oferują renomowane marki. Zaliczamy do nich: Vermop, Taski czy choćby Diversey.

Higma Service

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Dawid Paszkowski

tel. 511 918 590
E-mail: d.paszkowski@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]