Rozglądasz się w Szczecinie za hurtownią chemiczną? Dobrze więc, że trafiłeś do nas. Jesteśmy ogólnokrajowym sklepem, który ma szeroką ofertę środków czystości. Jesteśmy dostawcami chemii oraz środków czystości dla miast całej Polski, w tym także stolicy zachodniopomorskiego – Szczecina i jego okolic. Przejrzyj naszą ofertę online, aby skompletować potrzebne artykuły. Dzięki temu poprzez kilka kliknięć zaopatrzysz swoją firmę w niezbędne produkty. Bez względu na rozmiar przedsiębiorstwa, natężenie ruchu czy liczbę pracowników – zachowanie w nim higieny i czystości to sprawa podstawowa. Dotyczy to firm działających w wielu branżach.

Hurtownia środków czystości – Szczecin

Dostarczamy produkty m.in. dla sektora HoReCa, oferując szeroką gamę chemii hotelowej. Na uwagę z pewnością zasługuje płyn do dezynfekcji pomieszczeń i przedmiotów. Istotne jest również zapewnienie czystości w sanitariatach, aby bakterie i zarazki nie przenosiły się z miejsca na miejsce. Dlatego też proponujemy: ręczniki papierowe, mydła oraz dozowniki do niego czy preparaty do mycia posadzki. Istotne jest również zaopatrzenie gastronomii. Dotyczy to nie tylko lokali, w których serwuje się posiłki, ale także punktów, w których się przechowuje lub przetwarza żywność. 

Dobrym rozwiązaniem jest używanie maszyn czyszczących. Są wygodne i łatwe w obsłudze. Wśród nich wyróżniamy choćby maszynę szorująco-zbierającą. 

Wszystkie produkty, jakie udostępniamy, pochodzą od niezawodnych wytwórców. Do takich przecież zaliczamy takie marki  jak: Taski, Diversey czy Vermop.

Higma Service

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Artur Młynarski

tel: 511 918 342
e-mail: a.mlynarski@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]