Poszukujesz hurtowni chemicznej we Wrocławiu lub jego okolicach? Zamiast jeździć z jednego końca miasta na drugi, wygodniej przejrzeć ofertę online naszej hurtowni ze środkami czystości. Szybko i bez zbędnego tracenia czasu Klient odnajdzie produkty, których potrzebuje, aby momentalnie złożyć zamówienie. A przesyłka dotrze wkrótce we wskazane miejsce.

Obecnie dotrzymanie standardów higieny i czystości na miejscu pracy jest niesłychanie ważnym zadaniem. Regulacje i wymogi BHP są pod tym względem – co zrozumiałe – bardzo restrykcyjne. Podlegają im zarówno mniejsze obiekty jak i zdecydowanie większe, nie wyłączając wielkich hal produkcyjnych, lotnisk czy galerii handlowych. Dlatego też przygotowaliśmy szeroki wachlarz środków do utrzymania czystości.

Hurtownia środków czystości – Wrocław

Wyposażamy między innymi przedsiębiorstwa z dość rozległego sektora HoReCa. Oferujemy więc chemię hotelową, w tym także istotne środki czystości do zachowania wysokiego poziomu higieny w sanitariatach. Możemy do nich zaliczyć choćby: podajniki papieru, dozowniki mydła, ręczniki papierowe czy płyny do dezynfekcji rąk. Nie mniej ważne jest, aby zachować czystość w lokalach gastronomicznych oraz punktów, w których przechowuje się czy przetwarzania żywności.

Oferujemy na przykład płyny do dezynfekcji blatów mających kontakt z jedzeniem. Z myślą o bezpieczeństwie personelu, klientów czy odwiedzających należy utrzymać podłogi w czystości. Pomocne w tym okażą się maszyny czyszczące. Prezentujemy modele o rozmaitych funkcjach i specjalizacjach, dzięki czemu można dopasować model do nawierzchni obiektu.

Nieraz sprawdzą się produkty do czyszczenia ręcznego, wśród nich wyróżniamy wózki sprzątające oraz szeroki wachlarz mopów.

Artykuły, które udostępniamy, pochodzą od renomowanych producentów. Wymieńmy choćby niektórych z nich, są to: Vermop, Taski, Tork czy Diversey.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Damian Wnuk
tel.: 609 911 028
email: d.wnuk@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]