Jeśli poszukujesz w Lublinie hurtowni chemicznej, sprawdź naszą ofertę! Obsługujemy miasta wojewódzkie w całej Polsce, oferując szeroki zakres produktów z kategorii środków czystości. Nie pomijamy więc ani Lublina, ani jego okolic. Nasz Klient szybko odnajdzie interesujące go artykuły, zamówi je i wkrótce otrzyma przesyłkę. Zaoszczędzi dzięki temu dużo jakże cennego czasu. Obsługujemy firmy o szerokim zakresie działalności. Dotyczy to zarówno przedsiębiorstw prywatnych jak i publicznych, dużych i małych. Zaopatrujemy między innymi placówki służby zdrowia, zdając sobie sprawę, że w nich czystość jest kwestią kluczową i newralgiczną. 

Artykuły, na których bazujemy, zaliczają się do sprawdzonych i popularnych. Ich wytwórcami są tak renomowane marki jak choćby: Vermop, Taski, Tork czy Diversey.

Hurtownia środków czystości Lublin

Dostarczamy produkty dla firm z rozmaitych branży. Dla tych z sektora HoReCa przedstawiamy chemię hotelową – w tym między innymi płyny do dezynfekcji – które nadadzą błysk pokojom oraz innym pomieszczeniom. Zaopatrujemy również sanitariaty, tutaj wśród proponowanych wyrobów wymieńmy: dyspensery, podajniki do ręczników czy mydło w pojemnych opakowaniach. W niektórych przedsiębiorstwach samochodowych, na przykład warsztatach, przydadzą się czyściwa; najlepsze jakościowo są celulozowe. Nie można tu pominąć punktów, w których pracuje się z żywnością. Zaliczają się do nich nie tylko lokale gastronomiczne (bary, knajpki, restauracje), ale także obiekty, w których się ją produkuje, przetwarza lub magazynuje.

Higma Service

Skontaktuj się z naszym biurem!

Infolinia: 801 315 198
E-mail: biuro@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]