Zapewne poszukujesz hurtowni chemicznej w Rzeszowie. Dobrze trafiłeś! – jesteśmy ogólnokrajowym dystrybutorem profesjonalnych środków czystości. Obsługujemy wszystkie duże ośrodki miejskie, włącznie z Rzeszowem oraz okolicami. Na naszej stronie znajdziesz szeroką ofertę produktów. Prędko natrafisz na interesujące wyroby, aby równie szybko je zamówić. A to wszystko bez zbędnego tracenia czasu i sił. Nie ma znaczenia, czy reprezentujesz dużą czy małą firmę. Utrzymuje się najwyższe standardy z myślą o klientach oraz pracownikach. Czystość na miejscu pracy należy do priorytetów wszystkich przedsiębiorstw.  Dotyczy to wielu, zresztą bardzo różnych branż. 

Hurtownia środków czystości – Rzeszów

Wśród wielu sektorów zaopatrujemy też prężną branżę HoReCa. Aby utrzymać nieskazitelny charakter pomieszczeń posłużymy się płynem do dezynfekcji nie tylko powierzchni, ale również różnego typu sprzętów. Poza tym utrzymamy porządek w sanitariatach, co jest sprawą kluczową. Łazienki oraz toalety wyposażymy w takie artykuły, jak: ręczniki papierowe do suszenia rąk, mydło w płynie, dozownik oraz wiele innych. Pod tym względem nie mniej wymagające są lokale gastronomiczne oraz inne obiekty, w których ma się ciągły kontakt z żywnością. Polecamy tu maszyny czyszczące, które wyczyszczą posadzkę lub dywan, ale nie pozostawiając po sobie plam czy smug. W niektórych miejscach, na przykład placówkach służby zdrowia, wskazane jest użycie ręcznych narzędzi – wśród nich wyróżniamy wózki sprzątające oraz zestaw mopów.

Przygotowując ofertę dla Klientów bazujemy wyłącznie na produktach najwyżej cenionych firm, wśród nich wymieńmy tylko: Taski, Vermop czy Diversey.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Edyta Wąsowicz

tel: 609 213 906
e-mail: e.wasowicz@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]