Gdańsk zalicza się do najpiękniejszych polskich miast. Lecz czasem, zamiast podziwiać jego zabytki, musimy w nim znaleźć hurtownię chemiczną. Zadanie to nie zawsze zalicza się do łatwych. Warto w takiej sytuacji skorzystać z naszych usług! Jesteśmy hurtownią nastawioną na ogólnokrajową działalność. Zaopatrujemy więc także gdańskie, trójmiejskie oraz okoliczne firmy. Dotyczy to zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw, włącznie z tymi największymi. Należy wychodzić z założenia, że kwestia rozmiaru nie gra tu większej roli. Liczy się za to coś zupełnie innego. Chodzi oczywiście o zachowanie wymogów czystości oraz higieny. Dzięki temu pracuje się w znacznie lepszej atmosferze, a klienci oraz goście wypowiadają się o nas wyłącznie pozytywnie.

Dlatego też mamy w repertuarze wiele bardzo różnych środków czystości. Można je dopasować do obiektów o bardzo różnym zastosowaniu.

Hurtownia środków czystości – Gdańsk

Dostarczamy produkty na przykład dla sektora HoReCa. Istotne tu, aby wszystkie pomieszczenia odznaczały się nieskazitelnością. Pomocny w tym okaże się choćby płyn do dezynfekcji powierzchni czy sprzętu. Nie tylko goście będą mieli powody do zadowolenia, ale i liczni goście. Ponadto obsługujemy również sanitariaty, i to każdego typu. Z myślą o nich mamy w ofercie takie wyroby jak: podajniki do papieru, dozowniki mydła, ręczniki papierowe do suszenia rąk. 

Również w branży motoryzacyjnej ważne jest, aby pomieszczenia – na przykład warsztat – oraz specjalistyczne narzędzia pozostały czyste. Przydatne, by tak było, są z pewnością czyściwa przemysłowe.

Natomiast do czyszczenia podłóg oferujemy maszyny o bardzo szerokim zakresie funkcji, od zbieranie, przez szorowanie, a na czyszczeniu kończąc. W niektórych miejscach preferowane są narzędzia do porządkowania ręcznego, w tym przypadku przyda się wózek sprzątający zaopatrzony w mopa!

Kompletując ofertę, dbamy o to , aby proponować klientom wyłącznie sprawdzone produkty. Dlatego dystrybuujemy artykuły takich firm jak: Diversey, Vermop czy Taski.

Higma Service

Skontaktuj się z naszym biurem!

Infolinia: 801 315 198
E-mail: biuro@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]