Szukasz hurtowni chemicznej w Katowicach. Jeździsz w różne miejsca, ale nie wiesz, którą wybrać? Najlepiej skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy ogólnokrajowym sklepem ze środkami czystości. Na stronie www przejrzysz szeroki repertuar dostępnych produktów. W ramach potrzeby skonsultujesz z nami swój wybór i dokonasz zamówienia. Wszystko odbędzie się szybko i sprawnie, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele tak potrzebnego Ci czasu.

Obsługujemy przedsiębiorstwa reprezentujące wiele branży. Łączy je jedno – potrzeba zachowania wysokich standardów higieny i czystości w obsługiwanych obiektach. Z myślą o potrzebach naszych klientów wciąż poszerzamy repertuar propozycji o coraz to nowe. Zaopatrujemy małe firmy i duże, prywatne oraz publiczne. Nie ma dla nas znaczenia, jak dużą powierzchnią dysponują – dla każdej znajdzie się optymalne rozwiązanie.

Hurtownia środków czystości – Katowice

Dostarczamy środki czystości do rozmaitych przedsiębiorstw, również wywodzących się z sektora HoReCa. Dzięki preparatom dezynfekcyjnym oraz innym środkom pomieszczenia będą czyste i schludne, a obsługa oraz klienci staną się bezpieczni i zadowoleni. Zaopatrujemy także sanitariaty, wiedząc jak istotną sprawą jest wyeliminowanie szkodliwych drobnoustrojów. W tym przypadku proponujemy takie produkty jak choćby: dyspensery i mydło w płynie, podajniki do ręczników, czy ręczniki papierowe, którymi osusza się dłonie.

Pamiętamy również, że dużą wagę przykłada się do czystości w miejscach, gdzie znajduje się żywność – mamy więc do zaoferowania idealnie się do tego nadające rozwiązania.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Igor Szczombrowski
tel.: 609 979 131
email: i.szczombrowski@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]