Kraków to piękne miasto. Lecz nie zawsze szukamy w nich zabytkowych miejsc o ciekawej historii. Nieraz usiłujemy odnaleźć hurtownię chemiczną. Nie jest to najłatwiejsze zadanie, wymaga dużego nakładu pracy i czasu. Dlatego zapraszamy do naszej hurtowni środków czystości. Działamy również online. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zamówienia pożądanych artykułów.

Utrzymanie wysokich standardów higieny na miejscu pracy to duże wyzwanie oraz odpowiedzialność. Wiedzą coś o tym właściciele oraz kierownicy zarówno dużych jak i mniejszych przedsiębiorstw. Zaliczają się do nich firmy prywatne oraz z sektora użyteczności publicznej. I dotyczy to właściwie wszystkich branż. Oczywiście są takie, które wymagają zachowania szczególnej czystości. Należą do nich placówki służby zdrowia oraz lokale gastronomiczne. 

Hurtownia środków czystości – Kraków

Wśród dostępnych środków czystości na uwagę zasługuje choćby chemia hotelowa, tutaj wyróżniamy płyny do dezynfekcji. Poza tym obsługujemy różnego rodzaju sanitariaty, a wśród polecanych wyrobów znajdują się: podajniki do papieru, dozowniki mydła, ręczniki papierowe do suszenia rąk oraz wiele innych produktów. Wyposażamy też obiekty, w których serwuje się, przetwarza lub przechowuje żywność. Środki czyszczące pozwolą utrzymać w nich najwyższe standardy higieny, przeciwdziałając tworzeniu się zarazków i bakterii.

Przedstawiamy także maszyny czyszczące, które nadają się zarówno do wielkich magazynowych przestrzeni jak i mniejszych, które znajdujemy w biurach. Ciekawą alternatywą wobec nich są artykuły do ręcznego sprzątania, jak choćby wózki czy szeroka paleta mopów.

Sprowadzamy produkty tylko od sprawdzonych wytwórców. Niewątpliwie zalicza się do nich takie marki jak: Vermop, Taski, Tork czy Diversey.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Edyta Wąsowicz

tel: 609 213 906
e-mail: e.wasowicz@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]