Stary Sącz słynie z zabytków, ale nieraz zamiast za nimi, oglądasz się za hurtownią chemiczną. Nie jest łatwo znaleźć taką, która zaoferuje Ci odpowiednie produkty. Dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę i dostarczamy środki czystości do miast w całej Polsce, nie pomijając oczywiście Starego Sącza. Nie zawężamy pola współpracy wyłącznie do największych firm – ich rozmiar oraz natężenie ruchu nie grają większej roli. Przecież utrzymanie standardów czystości oraz higieny leży w interesie każdego przedsiębiorcy. A korzystają na tym zarówno pracownicy jak i osoby odwiedzające, m.in. klienci. Z myślą o wielu branżach, reprezentowanych zarówno przez przedsiębiorstwa prywatne jak i publiczne, przedstawiamy szeroki wachlarz propozycji.

Hurtownia środków czystości – Stary Sącz

Obsługujemy m.in sektor HoReCa. Tutaj mamy do dyspozycji przede wszystkim specjalistyczną chemię hotelową, wśród której brylują preparaty dezynfekcyjne. Stosowanie ich pomoże zwalczyć zarazki i bakterie. Pomieszczenia staną się bardziej schludne i chętniej użytkowane przez gości, a wiemy, jak ważne jest ich zadowolenie. Pamiętamy również, by doglądać sanitariatów. Stąd też oferujemy takie wyroby jak: ręczniki papierowe, podajniki do nich, pojemniki z mydłem i dozowniki. Istotne jest też stworzenie idealnych warunków w gastronomii. Nie chodzi tylko o lokale, w których serwuje się potrawy, ale również inne obiekty, w tym te, w których przechowuje się i przetwarza żywność.

Zarówno w przestronnych halach jak i mniejszych obiektach, w tym biurach, do czyszczenia podłóg przeznaczane są specjalne maszyny, w tym na przykład szorująco-zbierające. W nieco odmiennych przestrzeniach, na przykład przychodniach, personel chętnie używa wózków do sprzątania, często wyposażonych w zestaw mopów.

Dla branży motoryzacyjnej, w tym warsztatów i wypożyczalni, mamy czyściwa. Pomogą pozbyć się nawet najbardziej uciążliwego brudu, nawet smaru.

Ofertę skomponowaliśmy na bazie sprawdzonych wyrobów. Pochodzą one od takich firm jak m.in. Taski, Vermop czy Diversey.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Edyta Wąsowicz

tel: 609 213 906
e-mail: e.wasowicz@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]