Stary Sącz słynie z zabytków, ale nieraz zamiast za nimi, oglądasz się za hurtownią chemiczną. Nie jest łatwo znaleźć taką, która zaoferuje Ci odpowiednie produkty. Dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę i dostarczamy środki czystości do miast w całej Polsce, nie pomijając oczywiście Starego Sącza. Nie zawężamy pola współpracy wyłącznie do największych firm – ich rozmiar oraz natężenie ruchu nie grają większej roli. Przecież utrzymanie standardów czystości oraz higieny leży w interesie każdego przedsiębiorcy. A korzystają na tym zarówno pracownicy jak i osoby odwiedzające, m.in. klienci. Z myślą o wielu branżach, reprezentowanych zarówno przez przedsiębiorstwa prywatne jak i publiczne, przedstawiamy szeroki wachlarz propozycji.

Hurtownia środków czystości – Stary Sącz

Obsługujemy m.in sektor HoReCa. Tutaj mamy do dyspozycji przede wszystkim specjalistyczną chemię hotelową, wśród której brylują preparaty dezynfekcyjne. Stosowanie ich pomoże zwalczyć zarazki i bakterie. Pomieszczenia staną się bardziej schludne i chętniej użytkowane przez gości, a wiemy, jak ważne jest ich zadowolenie. Pamiętamy również, by doglądać sanitariatów. Stąd też oferujemy takie wyroby jak: ręczniki papierowe, podajniki do nich, pojemniki z mydłem i dozowniki. Istotne jest też stworzenie idealnych warunków w gastronomii. Nie chodzi tylko o lokale, w których serwuje się potrawy, ale również inne obiekty, w tym te, w których przechowuje się i przetwarza żywność.

Zarówno w przestronnych halach jak i mniejszych obiektach, w tym biurach, do czyszczenia podłóg przeznaczane są specjalne maszyny, w tym na przykład szorująco-zbierające. W nieco odmiennych przestrzeniach, na przykład przychodniach, personel chętnie używa wózków do sprzątania, często wyposażonych w zestaw mopów.

Dla branży motoryzacyjnej, w tym warsztatów i wypożyczalni, mamy czyściwa. Pomogą pozbyć się nawet najbardziej uciążliwego brudu, nawet smaru.

Ofertę skomponowaliśmy na bazie sprawdzonych wyrobów. Pochodzą one od takich firm jak m.in. Taski, Vermop czy Diversey.

Skontaktuj się z naszym biurem!

Infolinia: 801 315 198
E-mail: bok@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.