Dla tych, którzy poszukują hurtowni chemicznej w Kielcach mamy dobrą wiadomość. Jako ogólnokrajowa hurtownia obsługujemy wszystkie województwa – zatem również zabytkową stolicę świętokrzyskiego. Nasi klienci nie muszą pokonywać kilometrów w poszukiwaniu stacjonarnego sklepu. Wystarczy przejrzeć ofertę na naszej stronie, a następnie złożyć zamówienie. Poprzez takie działanie oszczędza się wiele drogocennego czasu. Zaopatrujemy zarówno małe jak i duże obiekty, natężenie ruchu nie gra tu większej roli. Dysponujemy produktami o szerokim zastosowaniu. W związku z tym sprawdzą się w rozmaitych branżach – zarówno sektora prywatnego jak i publicznego.

Zachowanie wysokich standardów higieny i czystości na miejscu pracy jest jednym z ważniejszych kierowniczych zadań. Wiedząc o tym, przedstawiamy szeroki repertuar artykułów.

Hurtownia środków czystości – Kielce

Zaopatrujemy między innymi budynki spod szyldu HoReCa. W tym przypadku sprawdzają się płyny o sile dezynfekującej. Korzystanie z nich likwiduje bakterie i zarazki, co zapewnia klientom oraz personelowi komfort przebywania. Dzięki odpowiednio dobranym środkom czystości zapewni się nieskazitelny połysk sanitariatom; do najprzydatniejszych produktów zaliczamy choćby: podajniki, dozowniki oraz mydło w płynie, do czystości rąk przyczynią się papierowe ręczniki. Wiele z dostępnych artykułów to nieodzowne wyposażenie lokali gastronomicznych. Lecz także innych punktów, w których ma się do czynienia z żywnością.

Nie zapominamy o placówkach służby zdrowia. W nich higiena musi stać na najwyższym możliwym poziomie. Nawet najmniejsze uchybienia w dziedzinie zachowania czystości może spowodować wiele nieodwracalnych szkód w zdrowiu personelu czy pacjentów.

Repertuar oferowanych środków tworzą jedynie wytwarzane przez sprawdzonych producentów. Z pewnością do takich zaliczają się: Vermop, Taski, Tork czy Diversey.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Albert Łosak
tel.: 505224084
email: a.losak@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).  Bądź na bieżąco!

  Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

   

  Bądź na bieżąco!

  Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

  Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.