Przemierzasz Koszalin wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu hurtowni chemicznej? Niepotrzebnie – na naszej stronie znajdziesz szeroką ofertę z chemią profesjonalną. Jesteśmy firmą ogólnokrajową, z przedstawicielstwami w większych miastach. Obsługujemy również Koszalin. Nie wstając z fotela Klient ma szansę zapoznać się z proponowanymi przez nas produktami. Po dokonaniu wyboru następuje błyskawiczny proces złożenia zamówienia. Wiemy, że wielkość firmy ani branża, w której działa nie jest tu najważniejszą sprawą. Wysokim poziomem czystości oraz higieny chcą się odznaczać wszystkie przedsiębiorstwa. Z myślą o nich stworzyliśmy różnorodny wybór profesjonalnych środków czystości.

Hurtownia środków czystości – Koszalin

Spośród licznych sektorów dostarczamy wyroby także firmom HoReCa. To prężna branża z wieloma rozgałęzieniami. Tutaj niewątpliwie przyda się płyn do dezynfekcji. Jego użycie pozwoli zlikwidować zabrudzenia oraz zarazki. Docenią to zarówno klienci jak i zatrudniony personel. Poza tym istotne jest wyposażenie sanitariatów. Nie może być mowy o najmniejszym niedociągnięciu – szczególnie, gdy mamy do czynienia z jakąkolwiek placówką służby zdrowia. Dlatego proponujemy wiele rozwiązań, a wśród nich: ręczniki papierowe do rąk; mydła w pojemnych opakowaniach, które wystarczą na długo. 

Dla gastronomii przygotowaliśmy bezpieczne preparaty, które nadają się do czyszczenia blatu oraz innych mebli i urządzeń.

Przemysłowi motoryzacyjnemu – w tym warsztatom samochodowym – polecamy czyściwa, które świetnie sobie radzą ze smarem oraz innymi uciążliwymi zanieczyszczeniami.

Dystrybuujemy wyłącznie najlepsze jakościowo produkty. Pochodzą one od takich wytwórców jak Vermop, Taski czy Diversey.

Higma Service

Skontaktuj się z naszym biurem!

Infolinia: 801 315 198
E-mail: biuro@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]