Poszukiwanie hurtowni chemicznej w Opolu nie zawsze jest łatwym zadaniem. Dlatego też przedstawiamy Ci naszą ofertę. Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych środków czystości o ogólnokrajowym zasięgu działania. Obsługujemy nie tylko stolicę polskiej piosenki, ale także okoliczne miejscowości województwa opolskiego. Zapraszamy do naszej hurtowni online. Przejrzysz szeroki repertuar produktów, aby wybrać i zamówić takie, jakich potrzebujesz. Wszystko przebiegnie sprawnie i szybko. Współpracujemy zarówno z większymi jak i mniejszymi, prywatnymi oraz państwowymi przedsiębiorstwami. Rozmiar ani natężenie ruchu nie grają roli, kiedy chodzi o zachowanie wysokich standardów higieny i czystości w obrębie obiektu. Doceniają to i klienci, i zatrudniony personel. Z myślą o tym przygotowaliśmy szeroki wachlarz propozycji.

Hurtownia środków czystości – Opole

Zaopatrujemy m.in. sektor HoReCa, wiedząc jak istotne jest, aby hotele, kafejki czy restauracje były utrzymane w schludnym stanie. Polecamy tu choćby płyn do dezynfekcji, który świetnie czyści powierzchnie. Mamy również produkty, które są niezbędnym wyposażeniem różnego rodzaju sanitariatów, tutaj warto wyodrębnić takie artykuły jak: ręczniki papierowe do suszenia rąk, mydło w płynie, dozownik oraz podajnik. Szczególnie duży nacisk kładzie się na dezynfekcję oraz antyseptykę pomieszczeń, narzędzi w placówkach służby zdrowia; dla nich też mamy odpowiednie preparaty.

Równie istotne jest, aby w środki czystości była zaopatrzona gastronomia. Ważne, aby blaty oraz inne powierzchnie, które mają kontakt z żywnością, były nieskazitelne. Dlatego też dostarczamy środki czystości do lokali serwujących posiłki oraz obiektów, w których przechowuje się lub przetwarza pożywienie. Z kolei dla branży mechanicznej i samochodowej oferujemy czyściwa, które sprostają takim zabrudzeniom jak choćby smar.

W dużych magazynach i zakładach pracy oraz rozmaitych biurach dobrze spisują się maszyny czyszczące, które nie tylko czyszczą podłogę, ale dodatkowo zbierają śmieci. I nie pozostawiają po sobie smug! W nieco innych obiektach, na przykład przychodniach, często używa się środków do ręcznego porządkowania, i tutaj wyróżniamy wózek do sprzątania z nieodłącznym zestawem mopów.

Sporządzając ofertę kładziemy nacisk na to, by zawierała wyroby wyłącznie renomowanych firm. Zaliczają się do nich np.: Vermop, Taski czy Diversey.

Agent Higma Service

Andrzej Lepucki
tel.: 609909134
email: a.lepucki@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]