Prowadzisz biznes w Łodzi lub okolicy i szukasz hurtowni chemicznej? Idealnie się składa, bo jako hurtownia środków czynności oferujemy sprzedaż online. Nasi klienci nie muszą jeździć zatłoczonymi drogami w poszukiwaniu sklepu z potrzebnymi artykułami. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą propozycji na naszej stronie internetowej! Jak wiadomo właściciele większości przedsiębiorstw – czy to dużych, czy nieco mniejszych – starają się utrzymać swoje obiekty w nieskazitelnej czystości. Istotne również, aby umożliwić personelowi przestrzeganie przepisów higieny.

I jest to niezależne od reprezentowanej branży. Przestrzegają tego zarówno wielkie zakłady pracy, jak i zdecydowanie mniejsze biura, lokale gastronomiczne czy inne obiekty o charakterze usługowym.

Oferujemy więc chemię profesjonalną do stosowania w wielu sektorach.

Hurtownia środków czystości – Łódź

Obsługujemy między innymi firmy z szeroko definiowanej branży HoReCa, oferując chemię hotelową czy wózki sprzątające. Wiemy też, jak istotne jest zachowanie standardów higieny w obiektach, w których przechowuje się, przetwarza lub serwuje żywność. Dlatego prezentujemy produkty dopasowane do gastronomii, nadające się choćby do czyszczenia blatów kuchennych.

Natomiast dla wszelkiego typu sanitariatów mamy m.in.: podajniki do papieru, dozowniki mydła, ręczniki papierowe do rąk i wiele innych niezbędnych rozwiązań. 

Dla bardziej przestronnych obiektów zalecamy wybór maszyny czyszczącej, która czyści, szoruje i nie pozostawia nieprzyjemnych smug. W mniejszych pomieszczeniach sprawdzą się produkty do czyszczenia ręcznego, jak choćby mopy czy wózki czyszczące.

Udostępniamy wyroby producentów o wysokiej renomie. Niewątpliwie zaliczają się do nich takie marki jak choćby: Vermop, Taski, Tork, Diversey, Warmtec.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Artur Młynarski
tel.: 511 918 342
email: a.mlynarski@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]