Gdy potrzebujemy środków czystości w Radomiu, rozglądamy się za hurtownią chemiczną. Tracimy na to niemało czasu. Zdecydowanie wygodniej jest skorzystać z usług naszej hurtowni online. Przeglądając ofertę prędko natrafisz na pożądane produkty, równie szybko złożysz zamówienie. A to wszystko bez wychodzenia z domu!

Zaopatrujemy firmy z różnych branży, dotyczy to zarówno sektora prywatnego jak i publicznego. Standardy czystości i higieny w różnego rodzaju obiektach powinny być możliwie najwyższe. Chodzi o to, by zapewnić bezpieczeństwo personelowi, klientom czy gościom. Oferujemy więc szeroki zestaw produktów, które pozwalają zachować na miejscu pracy nieskazitelny porządek. 

Hurtownia środków czystości – Radom

Wyposażamy między innymi budynki działające w szerokiej branży jaką jest HoReCa. W tym przypadku proponujemy chemię hotelową. Zaliczamy do niej na przykład płyny do dezynfekcji o działaniu antybakteryjnym. Z kolei do wszelkiego typu sanitariatów dostarczamy na przykład: papierowe ręczniki do rąk; mydło w płynie w dużych, ekonomicznych pojemnikach; wygodne dyspensery i wiele innych. Zaopatrujemy też lokale gastronomiczne oraz punkty, w których przetwarza się bądź przechowuje żywność; proponując produkty, które nadają się na przykład do polerowania blatów oraz urządzeń kuchennych.

Dysponujemy także nowoczesnym sprzętem, który ułatwia sprzątanie podłóg. W tej kategorii wyróżniamy choćby maszyny czyszczące, w tym szorujące czy zbierające. Natomiast do ręcznego utrzymywania porządku dobrze nadają się wózki sprzątające oraz niezawodny zestaw mopów.

Higma Service

Skontaktuj się z naszym biurem!

Infolinia: 801 315 198
E-mail: biuro@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]