Sądzisz, że znalezienie hurtowni chemicznej w Częstochowie nie należy do najłatwiejszych zadań? Rzeczywiście, może tak być. Ale od czego są hurtownie online? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Proponujemy wiele produktów wchodzących w zakres chemii profesjonalnej. Szybko przejrzysz repertuar, a po wybraniu interesujących wyrobów, zamówisz je od ręki. Współpracujemy nie tylko z wielkimi partnerami, ale także mniejszymi przedsiębiorstwami. Do każdego zamówienia podchodzimy z takim samym – niezmiennie wysokim – zaangażowaniem. Poza tym obsługujemy zarówno sektor prywatny jak i publiczny. Wiemy, jak ważne jest, by w obiektach panowały czystość oraz porządek. To niezwykle istotne dla odwiedzających – w tym klientów – oraz personelu.

Hurtownia środków czystości – Częstochowa

Dostarczamy środki czystości dla firm z wielu branży. Zalicza się do nich także prężnie się rozwijający sektor HoReCa. Wśród polecanych artykułów jest m.in. płyn do dezynfekcji, który pomoże utrzymać czystość i nieskazitelny charakter pokojów. Zaopatrzysz się u nas także w artykuły potrzebne do obsługi sanitariatów. Wśród popularniejszych produktów znajdują się ręczniki papierowe, do suszenia rąk, mydło i niezbędne pojemniki czy dozowniki. 

Z kolei w placówkach służby zdrowia nie można zapomnieć o zachowaniu antyseptyki pomieszczeń czy narzędzi. Istotne jest to, aby bakterie i zarazki nie przenosiły się, lecz zostały zduszone w zarodku.

Mamy także specjalne rozwiązania dla branży gastronomicznej. Dotyczy to nie tylko miejsc, w których serwuje się żywność, ale również obiektów, w których się ją przetwarza czy choćby przechowuje.

Co ważne, kompletując ofertę dbamy o to, żeby produkty były nie tylko różnorodne, ale i najlepsze jakościowo. Dlatego też dystrybuujemy artykuły takich wytwórców jak m.in.  Taski, Vermop czy Diversey.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Igor Szczombrowski
tel.: 609 979 131
email: i.szczombrowski@higma-service.pl

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]